Klaudiusz Durmała na spotkaniu Kraków PR i PSPR

Na ostatnim spotkaniu Kraków PR i PSPR z prelekcją wystąpił Klaudiusz Durmała. Tematem prezentacji był:  „Rozwój osobisty poprzez osiąganie założonych celów”.

Durmała omówił jakie znaczenie dla sukcesu ma precyzowanie i zapisywanie celów swoich działań. Podzielił się wiedzą na temat praw psychiki i ich wpływu na relacje międzyludzkie. Kluczowym przesłaniem prelekcji było stwierdzenie, że cel jest siłą napędową zmian. Według Klaudiusza Durmały większość ograniczeń w działaniu narzucamy sobie sami. Zatem wystarczy przełamać swoje własne uprzedzenia aby uczynić pierwszy krok na drodze do sukcesu.

„Prezentacja wpisała się w założenia naszego spotkania, które miało określić plan działania Kraków PR i Małopolskiego Oddziału PSPR w roku 2009 – mówi Wiktor W. Kammer – Szczególnie przydatne są metody pracy w zespołach, które chcemy tworzyć dla realizowania projektów. Naszym zamierzeniem jest zarówno zawodowy jak i osobisty rozwój uczestników poprzez ciekawe inicjatywy.”

Zdaniem Barbary Grzybek-Korgól wskazówki przekazane przez Durmałę są szczególnie cenne na początku zawodowej drogi. „Uważam, że bardzo wiele osób za późno styka się z takimi zagadnieniami. Chyba dobrze byłoby, gdyby w takich treningach mogła uczestniczyć młodzież. Niemniej na naukę nigdy nie jest za późno, wszak zawsze realizujemy jakieś cele, a dzięki prelekcji Klaudiusza mamy większe szanse na sukces. Także PR-owcy w różnych aspektach działalności zawodowej  mogą to wykorzystać,  zarówno młodzi adepci sztuki PR, jak i „starzy rutyniarze”.

Tego typu wykład stymuluje do podjęcia działań w kierunku samodoskonalenia i rozwijania kariery zawodowej. To mocna dawka inspiracji, bez względu na wiek czy zawód. Godne polecenia dla wszystkich żądnych sukcesu i otwartych na osobisty rozwój.

Klaudiusz Durmała to trener rozwoju osobistego i propagator szkoły Briana Tracy’ego.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu