Poczuj smak tropikalnej przygody

przez | 03/04/2009

17 kwietnia rusza promocja konsumencka marki Chiquita: „Poczuj smak tropikalnej przygody”. W jej ramach entuzjaści bananów otrzymają książki kucharskie oraz będą mieli szansę wyruszyć w egzotyczną podróż marzeń.

chiquita_promocja-konsumencka-poczuj-smak-tropikalnej-przygody-okladka-ksiazkiMechanizm promocji jest następujący: kupując, co najmniej jeden kilogram bananów Chiquita i wysyłając dowód zakupu wraz z kopertą konkursową (dostępną przy stoisku z bananami lub na stronie www.chiquita.pl), otrzymasz gwarantowaną nagrodę – unikalną książkę kucharską z przepisami na egzotyczne potrawy z pełnych tropikalnego smaku bananów Chiquita (pierwsze 4 tys. osób). Do książki kucharskiej dołączona będzie zdrapka, dająca szansę wygrania nagrody głównej – Vouchera w wysokości 20 000 zł na wymarzoną egzotyczną wycieczkę, do zrealizowania w biurze podróży. Akcja trwa od 17 kwietnia do 14 maja 2009 r.

W promocji wezmą udział sieci handlowe: Real, Auchan, Eko, Marcpol, Alma Market, Piotr i Paweł, Stokrotka i Chata Polska.

Promocja zostanie wsparta przez ogólnopolską kampanię radiową w stacjach: RMF FM, ZET i ESKA. Planowana jest także kampania prasowa w „Gali” oraz „Chwili dla Ciebie”.

Za przygotowanie komunikacji promocji oraz kreacji zarówno w zakresie BTL jak i ATL odpowiada agencja Ogilvy Action, za planowanie i zakup mediów – dom mediowy BrandConnection, a działania PR dla promocji prowadzi agencja Edelman Polska.

Szczegółowe informacje o promocji, porady na temat zdrowia i urody, a także przepisy na przysmaki z bananami Chiquita – dostępne będą na stronie www.chiquita.pl