Odkodowana Ekstraklasa z Aster i Canal+ Sport

ASTER wspólnie z CANAL+ SPORT przygotował niespodziankę dla swoich Abonentów. W niedzielę, 5 kwietnia, szlagierowe spotkanie 22 kolejki piłkarskiej Ekstraklasy pomiędzy Lechem Poznań a Wisłą Kraków zostanie zaprezentowane
w paśmie odkodowanym. Transmisja meczu będzie przeprowadzona jednocześnie w CANAL+ Sport i CANAL+ Sport HD.

Mecz rozpocznie się o godzinie 17.00 jednak już od 16.30 kibice będą mogli uczestniczyć w rozbudowanym, półgodzinnym wstępie do meczu. W przerwie i po spotkaniu zobaczą też wszystkie wydarzenia ze studia telewizyjnego zlokalizowanego na stadionie Lecha Poznań.

Od kilkunastu lat CANAL+ wyznacza w polskiej telewizji najwyższe standardy prezentacji widowisk sportowych – w niedzielę kibice będą się mogli przekonać co odróżnia transmisje stacji od standardowej produkcji meczu piłkarskiego. Dzięki odkodowanej relacji będą mogli się przekonać jak od strony realizacyjnej i dziennikarskiej wyglądają słynne transmisje ligowe w CANAL+.

Zaraz po meczu, o godzinie 19.15 rozpocznie się prowadzony przez Tomasza Smokowskiego i Andrzeja Twarowskiego magazyn Liga+ Extra. Jego pierwsza część będzie odkodowana.

NIEDZIELA, 5 KWIETNIA

CANAL+ SPORT/ CANAL+ SPORT HD

16.30 wstęp do meczu

17.00 Ekstraklasa: LECH POZNAŃ – WISŁA KRAKÓW
odkodowany sygnał od godz. 16.30 do godz. 19.45.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu