Kredyt z dopłatą w roli głównej – Wiosenne Targi Mieszkaniowe tabelaofert.pl

Targi Mieszkaniowe tabelaofert.pl, które odbędą się w Pałacu Kultury i Nauki w dniach 4 i 5 kwietnia będą dla ponad 120 firm dobrą okazją do zaprezentowania swoich ofert, a także związanych z nimi promocji. Jednak pierwsze skrzypce podczas imprezy będzie grał kredyt hipoteczny, który jest obecnie głównym czynnikiem determinującym sprzedaż nieruchomości.

Organizator, firma redNet Media, zapewnia w anonsach, że impreza stanowi świetną okazję do zapoznania się z szeroką ofertą mieszkań, spełniających warunki kredytu z rządową dopłatą w ramach programu „Rodzina na swoim”. Ponadto deklaruje, że pracownicy banków oraz profesjonaliści z firm doradczych obecnych na targach podpowiedzą, jakie formalności trzeba spełnić, aby ubiegać się o dofinansowanie. W istocie, impreza przygotowana została przede wszystkim pod kątem dostarczenia uczestnikom pełnej informacji na temat możliwości i warunków uzyskania najatrakcyjniejszego obecnie na rynku  kredytu z rządowa dopłatą.

W Centrum Informacji Mieszkaniowej można będzie zapoznać się z całościową ofertą mieszkań spełniających warunki programu „Rodzina na swoim” i uzyskać informacje na temat lokalizacji stoiska dewelopera, który oferuje konkretny lokal. Uczestnicy targów będą mogli również otrzymać Indywidualny Plan Stoisk przygotowany m.in. pod kątem umiejscowienia wystawców, którzy posiadają w swojej ofercie mieszkania umożliwiające skorzystanie z programu. – Takie rozwiązanie to bardzo dobry pomysł organizatorów, ponieważ osoby zainteresowane taką pożyczkę bez problemu znajdą na targach wszystkie informacje na ten temat oraz odpowiednie dla siebie lokale. Ze względu na duże zainteresowanie wśród nabywców kredytem z dopłatą również na osiedlu Wola Prestige część lokali objęliśmy specjalną promocją, aby kwalifikowały się do rządowego programu. Dzięki pomocy państwa, które dopłaca do odsetek od kredytu, klienci mogą zaoszczędzić nawet 100 tys. – tłumaczy prezes Home Invest, Grzegorz Barbachowski.

Na targach będzie można także wziąć udział w prezentacji programu „Rodzina na swoim”, którą poprowadzi Izabela Grab, ekspert Banku Gospodarstwa Krajowego oraz w seminariach informacyjnych zorganizowanych przez doradców z portalu rodzinanaswoim.org.pl w trzech blokach.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu