KOMFORT dla Twojego ogrodu, tarasu, balkonu

Tagi:

Sztuczna trawa wygląda dziś bardzo naturalnie, jest łatwa w montażu i utrzymaniu oraz przyjazna dla środowiska. Nie wymaga nawadniania i pestycydów, a ponadto można ją wykorzystać powtórnie. Sklepy KOMFORT oferują swoim klientom szeroki wybór sztucznej trawy w przystępnych cenach. Jej zakup to doskonałe rozwiązanie dla tych, którzy soczystą zieleń naturalnego źdźbła chcieliby zachować w swoim ogrodzie lub na tarasie na dłużej.

Trawnik jest jednym z najważniejszych elementów każdego ogrodu. Warto zatem zadbać, aby stąpanie po nim sprawiało przyjemność, a jego utrzymanie nie było uciążliwe dla domowników. Koszenie i nawadnianie to czynności dobrze znane wszystkim tym, którym ładny wygląd ogródka czy tarasu przysparza dużo pracy. Aby zaoszczędzić wiele energii, czasu i wody, zamiast prawdziwej trawy można zastosować  sztuczną. Jest ona odporna na deszcze i promieniowanie UV. W dowolnej chwili można ją zwinąć i ponownie rozłożyć. Dzięki temu można cieszyć się zielonym tarasem w dowolnej chwili, nie martwiąc się, że słońce wypali murawę albo że gleba jest za sucha. Dodatkowo produkt ten jest łatwy w pielęgnacji. Sztucznej trawy nie trzeba przycinać ani podlewać. Wystarczy ją regularnie zamiatać. Dodatkowo jej długie miękkie runo zapewnia komfort chodzenia po podłożu.

Sztuczna trawa to bardzo trwała wykładzina o strukturze przypominającej naturalne źdźbła trawy, o różnorodnej kolorystyce, długości i gęstości włosia. Doskonale imituje naturalne gatunki trawy. Wykonana jest z polipropylenu. Grubość runa trawy dostępnej w sieci KOMFORT waha się od 7mm do 44mm. Na jej miękkość ma też wpływ waga włosia – od 450g/m2 do 1450g/m2 oraz jego ułożenie. Im runo jest dłuższe i prostsze oraz gęściej utkane tym wykładzina jest milsza w dotyku i bardziej przypomina strukturę prawdziwej trawy.

Ognioodporna wersja wykładziny polecana jest do pomieszczeń użytku publicznego. Może być np. wykorzystana jako pokrycie podłogowe w tzw. letnich ogródkach restauracji czy pubów. Położenie jej daje wrażenie stworzenia zielonego zakątku w centrum miasta.

Cena sztucznej trawy dostępnej w Sklepach KOMFORT waha się od 19,95 zł do 109,00 zł za m2.

Więcej informacji uzyskać można na stronie www.komfort.pl lub pod numerem Infolinii: 0-801 11 30 11

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu