Hyundai organizuje wielki turniej golfowy z okazji 20-lecia przyjaźni polsko-koreańskiej

4 kwietnia br. polu golfowym First Warsaw Golf & Country Club Rajszew odbędzie się turniej golfowy Hyundai Amateur Golf Championship, połączony z obchodami 20 rocznicy przyjaźni polsko-koreańskiej.

Rozgrywki golfowe są lokalną częścią międzynarodowego turnieju Hyundai World Golf Championship, organizowanego przez Hyundai Motor Company we wszystkich krajach, w których znajduje się przedstawicielstwo firmy.

Nagrodą główną w turnieju jest wyjazd dla dwóch najlepszych zawodników do Seulu i na wyspę Jeju w Korei Południowej, gdzie będzie miał miejsce finał międzynarodowy.

W Korei uczestnicy rozgrywek będą walczyć o ekskluzywne modele samochodów marki Hyundai: Genesis, Grandeur, Santa Fe oraz Genesis Coupe.

Dodatkowo, każdy z zawodników startujących w polskiej edycji turnieju ma szansę wygrać samochód Hyundai i30 w konkursie Hole in One – polegającym na wbiciu piłeczki za pomocą jednego uderzenia, do wyznaczonego dołka.

Dla gości biorących udział w wydarzeniach dedykowanych obchodom 20 rocznicy polsko-koreańskiej przygotowano wiele atrakcji kulturowych i kulinarnych – będą mogli oni m.in. uczestniczyć w popularnych grach i zabawach koreańskich, posłuchać tradycyjnej muzyki na żywo, obejrzeć wystawę zdjęć najpiękniejszych miejsc w Korei, a także poznać tajniki gry w golfa na zajęciach profesjonalnej ‘Akademii Golfa’.

Ważnym celem tego wydarzenia jest dalsze wzmacnianie pozytywnych relacji kulturowych i biznesowych pomiędzy Polską a Koreą. Swoją obecność podczas eventu zapowiedzieli przedstawiciele dyplomacji obu krajów.

Zgodnie z tradycją firmy Hyundai nie zabraknie także elementów o charakterze charytatywnym – całkowity dochód z opłat ‘green fee’ zostanie przekazany na rzecz Fundacji Mam Marzenie, zajmującej się spełnianiem marzeń dzieci cierpiących na choroby zagrażające ich życiu.

Hyundai Motor Poland nie po raz pierwszy angażuje się w działania prospołeczne. Firma jest jednym ze sponsorów upominków dla wychowanków domu dziecka w Chotomowie, w organizowanym co roku Golfowym Turnieju Charytatywnym.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu