Franczyza po raz dziesiąty w KOMFORCIE

W sobotę, 04 kwietnia br. w Tomaszowie Mazowieckim otwarty zostanie dziesiąty już sklep franczyzowy sieci KOMFORT, lidera rynku pokryć podłogowych w Polsce. Do końca roku firma Sklepy KOMFORT planuje otworzyć kolejne 11 salonów sprzedaży działających w takiej formule biznesowej. Otwarcie sklepu nastąpi w sobotę o godzinie 10.00.

W ofercie sklepu KOMFORT w Tomaszowie Mazowieckim, zlokalizowanego przy ul.Farbiarskiej 4, znajduje się szeroka gama produktów (paneli, drewna, dywanów, wykładzin dywanowych i elastycznych) oraz usług około sprzedażowych takich jak: transport, montaż, przycinanie i obszywanie wykładzin, a nawet wypożyczenie specjalnego odkurzacza do prania dywanów. Na klientów czekają też kompetentni sprzedawcy, pomagający wybrać produkty najlepiej odpowiadające ich indywidualnym potrzebom i doradzający w kwestii pielęgnacji i konserwacji wszystkich typów podłóg.

Strategia rozwoju sieci KOMFORT zakłada oferowanie klientom wysokiej jakości pokryć podłogowych, zróżnicowanych cenowo i inspirowanych najnowszymi trendami w aranżacji wnętrz. KOMFORT z ponad 120 sklepami, jest już obecny we wszystkich dużych miastach w Polsce. A od niedawna również w Czechach. Teraz oferuje największą kolekcję podłóg także mieszkańcom mniejszych miejscowości. Sieć franczyzowa łączy prestiż znanej marki ze społecznym zaufaniem do lokalnego przedsiębiorcy.

KOMFORT rozwija równoległą sieć franczyzową w miejscowościach liczących od 25 do 70 tysięcy mieszkańców, gdzie potencjał firmy oraz ścisła współpraca z lokalnymi przedsiębiorcami pozwalają dostosować ofertę do potrzeb nowego rynku.

Do końca roku firma Sklepy KOMFORT planuje otworzyć kolejne 11 sklepów franczyzowych. – Na decyzję tą duży wpływ miał sukces dotychczas otwartych sklepów. Od początku współpracy, uważnie przyglądamy się, razem z naszymi partnerami, wynikom ich działalności. Po kilku miesiącach funkcjonowania sklepów, możemy ocenić, że efekty są dla nas satysfakcjonujące, salony te zarabiają na siebie. Optymizmem napawa też fakt, że z 8 partnerów, którzy działają  teraz w sieci, czterech jest zainteresowanych otwieraniem kolejnych placówek. Pozwala to sądzić, że formuła współpracy pod szyldem Komfort jest dla nich atrakcyjna – mówi Marcin Grzelak, dyrektor ds. franchisingu sieci KOMFORT.

Sklepy franczyzowe sieci KOMFORT powstały już w takich miastach, jak Radomsko, Łowicz, Puławy, Bochnia, Giżycko, Gniezno, Chojnice, Wągrowiec i Wyszków. Kolejne otwarcia pod koniec kwietnia w Mławie oraz w czerwcu w Chełmnie i Legionowie.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu