Elektroniczny ojciec

1.04. miała miejsce wyjątkowa premiera kolejnej książki ze znanej serii Bogaty ojciec – „Bogaty ojciec, biedny ojciec dla młodzieży” autorstwa Roberta Kiyosakiego. Dlaczego wyjątkowa? Po raz pierwszy w Polsce publikacja z tej serii została wydana najpierw w postaci elektronicznej przez Wydawnictwo Złote Myśli, a za 3 miesiące nakładem Instytutu Praktycznej Edukacji ukaże się wersja drukowana.

Instytut Praktycznej Edukacji od 7 lat z sukcesem wydaje na polskim rynku książki, multimedia i planszowe gry edukacyjne, wspierające rozwój inteligencji finansowej Polaków i posiada na wyłączność prawa do wyżej wspomnianej serii. Natomiast Wydawnictwu Złote Myśli, które wydaje publikacje zgodnie ze swoim mottem „Bliżej sukcesu” ta tematyka jest równie bliska. Dzięki umowie Złotych Myśli z Instytutem, wydały one po raz pierwszy w historii tej serii książkę w wersji elektronicznej, a na dodatek – ebooka przed wersją drukowaną. Wydawnictwa zdecydowały się na ten krok, gdyż wierzą, że jest to skuteczna metoda promocji, szczególnie teraz, gdy wersje elektroniczne stają się coraz popularniejsze.

Każdy z nas chodził kiedyś do szkoły. Wkładano nam do głów podstawy różnych nauk. O jednej – bardzo ważnej –  zapominając. Nigdzie nie mówiono nam, jak działa pieniądz. Co zrobić, by stać się bogatym? Jak pracować, by móc żyć na przyzwoitym poziomie? Jak postępować, by to pieniądz pracował dla nas, a nie my dla niego?

O tym, o czym  w szkole nie mówili, pisze w swojej najnowszej książce „ Bogaty ojciec, biedny ojciec dla młodzieży” Robert Kiyosaki. Znajdziemy w niej wyjaśnienia podstawowych pojęć z zakresu ekonomii i finansów. Autor dzieli się także refleksjami na temat bogactwa i udziela porad, jak w skuteczny i sprawdzony sposób pomnożyć swój kapitał. Publikacja jest przeznaczona zarówno dla młodych osób, zaczynających lub dopiero zamierzających zarabiać, jak i dla tych, którzy już się dorabiają, ale nie są usatysfakcjonowane poziomem swoich finansów. Autor wychodzi z założenia, że być może, nie w każdym wieku da się zbić fortunę, ale na pewno każdy wiek jest dobry, by pomnożyć swój dorobek.

Zarówno IPE jak i Złote Myśli wierzą, że owa publikacja znajdzie szerokie grono odbiorców wśród czytelników obu wydawnictw, preferujących czy to wersje elektroniczne czy drukowane. Szczególnie tych, którym tematyka finansów i odnoszenia sukcesu, tak podkreślana przez oba wydawnictwa, jest wyjątkowo bliska.

www.zlotemysli.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu