Quest Software został partnerem Della

Oprogramowanie Foglight firmy Quest Software przeznaczone do monitorowania i zarządzania aplikacjami, zostało certyfikowane przez Dell za możliwość bezproblemowej integracji z rozwiązaniem Dell OpenManage. Tym samym Quest Software dołączył do grona Certyfikowanych Partnerów firmy Dell w programie partnerskim Dell ISV (Independent Software Vendor). Głównym celem Dell ISV Partner Program jest usprawnienie zarządzania infrastrukturą różnych platform, aplikacji i usług IT dzięki współpracy z niezależnymi producentami oprogramowania. Firma Dell ma obecnie 12 Certyfikowanych Partnerów ISV.

Foglight firmy Quest Software jest zaawansowanym narzędziem do monitorowania, diagnostyki i rozwiązywania problemów wydajnościowych. Umożliwia analizowanie wydajności środowiska IT z różnych perspektyw – od obserwacji całej infrastruktury IT po szczegółowe monitorowanie pojedynczych serwerów i aplikacji. Dell OpenManage to pakiet wszechstronnych narzędzi do zarządzania, który pomaga w zapewnieniu sprawnego działania systemów. Integracja OpenManage z Foglight daje użytkownikom więcej możliwości zarządzania za pomocą jednej konsoli: zapewnia podgląd powiązań metryk wydajności oprogramowania ze stanem hardware’u, znajduje i naprawia główną przyczynę wystąpienia problemów oraz usprawnia zarządzanie całą infrastrukturą.

Najważniejsze cechy Foglight zintegrowanego z OpenManage:

  • Monitoring bezagentowy – Foglight wykorzystuje do zbierania danych moduł istniejący w OpenManage
  • Wykrywanie hosta – Foglight automatycznie znajduje i monitoruje systemy Dell
  • Konsole usług (service dashboards) – Foglight dostarcza intuicyjnych w obsłudze graficznych interfejsów Web 2.0 zarówno dla zespołów biznesowych, jak i technicznych

Bezproblemowa integracja funkcjonalności rozwiązania Dell OpenManage z Foglight pozwala usprawnić zarządzanie platformami i usługami Dell. Ponadto wspólnym celem Quest Software i Dell jest dostarczanie rozwiązań, które pomagają klientom wdrażać i jak najlepiej wykorzystywać najnowsze technologie.

Więcej informacji o Foglight: www.quest.com/foglight
Wiecej informacji o Dell OpenManage: www.dell.com/openmanage/ISV

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu