Miliony piw Harnasia do rozdania

Już w kwietniu rusza wielka akcja promocyjna marki Harnaś z portfela Carlsberg Polska – „Harnaś miliony piw rozdaje”. To już trzecia edycja tej promocji, która spotkała się z bardzo dobrym przyjęciem przez konsumentów. W tym roku w ramach akcji do rąk konsumentów trafią miliony promocyjnych puszek Harnasia.

Kupując jedną z promocyjnych butelek lub puszek piwa Harnaś, oznaczonych hasłem „Harnaś miliony piw rozdaje”, będzie można wygrać kolejne, darmowe piwo Harnaś. Wystarczy znaleźć pod kapslem butelki napis „PIWO 2009” i wymienić zwycięski kapsel lub kluczyk w miejscu zakupu na nagrodę.

„Wszyscy z niecierpliwością myślimy już o wiosenno-letnim sezonie i cieszeniu się tym czasem przy ulubionym piwie. W te słoneczne dni, a także każdego dnia bez względu na pogodę z pewnością nie powinno zabraknąć Harnasia, tworzonego z pasją piwa o górskich korzeniach, będącego doskonałym dopełnieniem rozpoczynającego się sezonu i codziennego wypoczynku. Dlatego Harnaś już po raz kolejny przygotował dla swoich konsumentów niespodziankę – miliony puszek piwa. Rozdając miliony piw, zapewniamy naszym konsumentom szansę na wygraną w chwili i w miejscu zakupu piwa. Z pewnością zapewni to naszym konsumentom jeszcze więcej przyjemnych chwil z Harnasiem, piwem, którego smak, doceniany jest na najbardziej prestiżowych polskich i międzynarodowych konkursach piwnych.” – mówi Jacek Stefaniak, Senior Brand Manager marki Harnaś w Carlsberg Polska.

Informacja o promocji komunikowana będzie na opakowaniach promocyjnych piwa Harnaś, w postaci dedykowanej linii materiałów POS oraz na stronie internetowej marki www.piwoharnas.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu