Wawel rozszerza sieć sklepów firmowych – nowa placówka w Dobczycach

Od ponad 3 lat w nowoczesnej fabryce Wawel SA w Dobczycach produkowane są doskonałe słodycze. 1 kwietnia dla wielbicieli czekolady i innych słodkich specjałów Wawel otwiera swój sklep fabryczny. Placówka mieści się w pięknej zabytkowej kamienicy przy Rynku w Dobczycach. Będzie to trzynasty sklep firmowy Wawel w Polsce.

Od najbliższej środy na Rynku w Dobczycach można będzie rozkoszować się słodkim zapachem czekolady rozchodzącym się ze sklepu Wawel. Piękne aromaty i kolorowe opakowania zachęcają do skosztowania pysznych smakołyków. Mając oparcie w dziedzictwie wielkich cukierników i wieloletnim doświadczeniu w produkcji czekolady, Wawel proponuje szeroki wybór znakomitych słodkości. Oprócz słodyczy produkowanych według klasycznych receptur mistrza Piaseckiego (batony Danusia, czekoladki Kasztanki i Buławka czy czekolada Gorzka Krakowska) w ofercie ciągle pojawiają się nowe produkty oraz serie limitowane.

„W Dobczycach jesteśmy obecni od kilku lat. Tutaj umiejscowiliśmy naszą fabrykę. Staramy się także przyczyniać do rozwoju tego regionu. Współpracujemy z lokalną administracją oraz szkołami. Lata współpracy umacniają nas w przekonaniu, że inwestycja w tym regionie była dobrą decyzją. Doceniamy także walory środowiskowe lokalizacji, tak ważne w naszej działalności” – powiedziała Dorota Piwowarska, Kierownik Działu Marketingu Wawel SA.

Dobczyce mają bogatą historię, piękne zabytki oraz wspaniałe walory krajobrazowe. Wszystkie te elementy sprawiają, że tereny te są atrakcyjnym miejscem dla turystów. Sklep fabryczny Wawel będzie dodatkową „słodką” atrakcją Rynku w Dobczycach. „Bardzo się cieszę, że Wawel inwestuje w naszym regionie. Otwarcie sklepu sprawi, że z jeszcze większą chęcią będziemy chodzić na wiosenne spacery po Rynku” – mówi mieszkanka Dobczyc. Każde otwarcie nowego sklepu jest gorąco przyjmowane. „Wierni klienci cieszą się, że będą mieli swoje ulubione słodycze w tak szerokiej gamie tak blisko. Jestem przekonana, że tak będzie także w przypadku sklepu fabrycznego w Dobczycach” – dodaje Dorota Piwowarska.

W sklepie znajduje się wydzielone miejsce ze stolikami oraz krzesełkami gdzie Klienci w miłej atmosferze mogą napić się pysznej czekolady lub kawy. Wawel oferuje gorącą czekoladę o różnych smakach, m.in. z bitą śmietaną, z owocami wiśni oraz mocno rozgrzewającą z przyprawami korzennymi. Wystarczy przyjść i wybrać coś z bogatej oferty firmy Wawel.

„Pierwszy sklep firmowy pod szyldem założyciela firmy A. Piaseckiego powstał już w 1916 roku w kamienicy na Rynku Głównym w Krakowie. Od tego czasu zmieniło się bardzo wiele. Nasza firma systematycznie się rozwija. Obecnie sieć salonów Wawel z pijalniami czekolady to 13 lokalizacji na terenie Polski. Przytulnie urządzone i stylowe wnętrza sprzyjają delektowaniu się wspaniałym napojem, jakim jest czekolada na gorąco. Szeroki wybór produktów pozwoli każdemu znaleźć coś dla siebie.
W tym roku będziemy otwierać kolejne sklepy firmowe. Planujemy, że do końca roku będzie ok. 15-20 sklepów pod logo Wawel” – powiedziała Agata Zawora, Menedżer ds. Rozwoju Sieci Detalicznej Wawel S.A.

Godziny otwarcia sklepu:

  • Poniedziałek – Piątek: 9.00 – 18.00
  • Sobota: 9.00 – 16.00
  • Niedziela: 11.00 – 17.00
PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu