Paznokcie&Spa już w sprzedaży

Oczekiwany z niecierpliwością pierwszy numer kwartalnika Paznokcie&Spa jest już dostępny na rynku. Pismo, adresowane do profesjonalistów branży kosmetycznej oraz pasjonatów pielęgnacji i stylizacji paznokci, powstaje we współpracy z redakcją prestiżowego magazynu Les Nouvelles Esthétiques & Spa.

Paznokcie&Spa to tytuł poświęcony nowoczesnemu, kompleksowemu spojrzeniu na pielęgnację dłoni i stóp. Ogromnie się cieszę, że udało nam się stworzyć pismo na wysokim poziomie merytorycznym i edytorskim, a jednocześnie tak przyjazne dla czytelnika ― mówi redaktor naczelna Olga Groblińska. ― Proponujemy nie tylko fachowe i rzetelne artykuły specjalistyczne, informacje o nowościach, ale też sporo rzeczy „do poczytania”: wywiady, ciekawostki i reportaże. Nieodzowną częścią każdego numeru są też przykłady eleganckich, inspirujących stylizacji.

Tematyka poruszana w magazynie jest zróżnicowana: od trendów w modzie i kosmetyce kolorowej, poprzez przedłużanie i zdobienie paznokci, do zagadnień z zakresu pielęgnacji oraz medycyny. Na łamach pisma zabierają głos specjaliści różnych dziedzin związanych z upiększaniem stóp i dłoni: zarówno lekarze, kosmetyczki, podolodzy, jak i manikiurzystki czy styliści paznokci, co gwarantuje wysoki poziom wszystkich artykułów.

Wydawca: Beauty In. Sp. z o.o.

Ul. Pomorska 41

90-203 Łódź

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu