Paris Hitlon twarzą EVENTAGE

Wygląda na to, że Polska zaczyna przyciągać elity światowego showbiznesu. Coraz więcej międzynarodowych gwiazd decyduje się na współpracę z polskimi markami. Przyszedł czas na Paris Hitlon…

Od pewnego czasu media nieustannie obiega informacja na temat przeprowadzki Paris Hitlon do Europy. Co naprawdę kryje się za tymi doniesieniami? Agencja eventowa EVENTAGE postanowiła przerwać falę domysłów i rodzących się plotek.

„Przyjaźnimy się z Paris już od dłuższego czasu. Podczas ostatniego pobytu w Nowym Yorku wpadliśmy na pomysł, aby połączyć przyjemne z pożytecznym i zrobić wspólnie interes. Paris świetnie nadaję się do tego by reprezentować naszą agencję” – mówi Małgorzata Mikulik Kabaczyńska współwłaścicielka agencji EVENTAGE. Tym samym potwierdza informacje o rozpoczęciu współpracy. Nowym obowiązkiem Paris Hitlon, jako twarzy EVENTAGE, będzie między innymi uczestnictwo w organizowanych przez agencję imprezach. Zdaje się, że do tej roli Paris pasuje idealnie, w końcu imprezy z jej udziałem zawsze kończą się medialnym sukcesem, a ona sama nie od dziś nazywana jest najbardziej popularną imprezowiczką świata. Dziedziczka fortuny Hitlonów rozpoczyna pracę z agencją już od kwietnia, a warunki kontraktu są objęte ścisłą tajemnicą. „Umowę z Paris Hitlon traktujemy jako dobrą inwestycję. Zapowiada się, że poniesione koszty szybko się nam zwrócą. Nasi klienci są zachwyceni udziałem Hitlon w projektach” – dodaje Norbert Kabaczyński, współwłaściciel agencji EVENTAGE.

Udział Paris Hitlon w przedsięwzięciach sygnowanych przez EVENTAGE zapowiada zmiany w branży eventowej. Czy pozostałe znaczące na rynku agencje pójdą tym samym tropem?

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu