Jeszcze taniej na komórki z sieci easyCALL

Niższa cena obowiązuje do wszystkich operatorów mobilnych – zarówno klasycznych jak i wirtualnych – działających w Polsce, za wyjątkiem sieci Play oraz Cyfrowego Polsatu. Za minutę połączenia na telefon komórkowy klienci easyCALL zapłacą tylko 29 groszy brutto.

– Obniżkę wprowadzamy od dziś, czyli od 1 kwietnia. Zapewniam, że nie jest to żart prima aprilisowy. Ceny naprawdę obniżyliśmy, i to nie tylko na pierwszy dzień kwietnia – deklaruje Michał Jakubowski z easyCALL. – Zapraszam naszych klientów do robienia żartów prima aprilisowych przyjaciołom używającym telefonów komórkowych. Teraz taki dowcip kosztuje grosze, gdyż rozmowy są oczywiście naliczane sekundowo, co daje cenę poniżej pół grosza za sekundę połączenia – dodaje Michał Jakubowski.

Obniżka cen wynika głównie ze zmiany tak zwanych opłat międzyoperatorskich, które stanowią najpoważniejszą część kosztów połączeń do sieci komórkowych.

– Nie ukrywam że zmniejszyliśmy nieco również marżę, ale dzięki optymalizacji kosztów możemy nadal oferować usługi o wysokiej jakości po bardzo atrakcyjnych cenach – wyjaśnia Michał Jakubowski. – Pozycja lidera zobowiązuje, na bardzo konkurencyjnym rynku telefonii internetowej utrzymujemy się przecież już od lat, a to właśnie głównie dzięki temu, że w sposób optymalny łączymy jakość, szeroki pakiet bezpłatnych usług dodanych oraz atrakcyjne ceny – podsumowuje Michał Jakubowski.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu