Jeszcze lepsze zabezpieczenia w sejfach firmy Stalpol

Firma Stalpol, producent między innymi sejfów i szaf na rzeczy wartościowe, rozwija swoją ofertę. Najnowsze sejfy z serii Amsterdam, charakteryzuje bardzo wysoka klasa bezpieczeństwa VdS V.

Sejf Amsterdam to pierwszy produkt, który posiada tak wysoką klasę bezpieczeństwa. Co oznacza to dla klientów? Klasa określa odporność antywłamaniową sejfu, od której zależy wartość przedmiotów, które mogą być w nim przechowywane. Wraz ze wzrostem klasy bezpieczeństwa, wzrasta także wartość ubezpieczenia, która dla sejfów z klasą VdS V wynosi 250000Euro.

Wszystkie produkty dostępne na www.sejfy-stalpol.pl posiadają polskie i europejskie certyfikaty, dlatego uzyskanie ich dla nowej serii produktów było sprawą priorytetową. Aby uzyskać certyfikat potwierdzający zgodność z obowiązującymi normami, produkt został poddany licznym i szczegółowym testom. Po ich pomyślnym zakończeniu Instytut Mechaniki Precyzyjnej
w Warszawie certyfikatem potwierdził, że konstrukcja sejfu spełnia wszystkie wymogi i normy.

Klienci poszukują jak najlepszego zabezpieczenia dla swojego mienia. Aby spełnić ich oczekiwania stale dążymy do poszerzania naszej oferty i udoskonalania naszych produktów. Uzyskanie certyfikatu dla naszych nowych sejfów z klasą bezpieczeństwa VdS V to uhonorowanie naszej ciężkiej pracy, ogromny sukces i duży krok do przodu. Nie mamy wątpliwości, że nasze nowe, jeszcze wyższej jakości produkty, spełnią oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów – mówi Paweł Okoński, właściciel firmy Stalpol.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu