Czysty układ z Hotpoint-Ariston

Z początkiem kwietnia rusza nowa promocja konsumencka dotycząca zmywarek marki Hotpoint-Ariston. Przez dwa miesiące korzystać można z wyjątkowej oferty, w której zawiera się aż 5 lat gwarancji, 2 miesiące na bezpłatne testy oraz zestaw Calgonit w prezencie.

W ramach promocji „Czysty układ”, konsumenci, którzy w okresie od 1 kwietnia 2009 r. do 31 maja 2009 r. dokonają zakupu zmywarek marki Hotpoint-Ariston, otrzymają pełną gwarancję przedłużoną aż do 5 lat oraz zestaw produktów marki Calgonit w prezencie. Co więcej, zakupiona w ramach promocji zmywarka może być testowana przez okres 2 miesięcy, a następnie zwrócona, jeżeli okaże się, że produkt nie spełnia oczekiwań Klienta.

Akcja obejmuje wszystkie modele zmywarek wolnostojących i do zabudowy marki Hotpoint-Ariston. Wspierana jest kampanią BTL w punktach sprzedaży w całej Polsce z wykorzystaniem materiałów POS (naklejki i ekspozytory) przygotowanych przez agencję Albedo Marketing oraz wspólną kampanią ATL z marką Calgonit.

Celem promocji „Czysty układ” jest zwrócenie uwagi na oszczędności, jakie niesie za sobą korzystanie ze zmywarki, zwiększenie sprzedaży produktów w tym segmencie oraz budowa wizerunku marki Hotpoint-Ariston, jako oferującej niezawodne produkty
i dbającej o potrzeby konsumentów.

Aby skorzystać z promocji, należy przesłać do organizatora wypełniony kupon konkursowy wraz z kopiami dowodu zakupu i pierwszą stroną gwarancji. Kupon, szczegółowe informacje oraz regulamin promocji znajdują się na stronie www.hotpoint-ariston.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu