Commercial Union dołączył do Inseco.pl

Porównywarka Inseco.pl wzbogaciła swoją ofertę w zakresie ubezpieczeń nieruchomości o kolejne 2 pakiety ubezpieczeniowe – Mój Apartament (Internet).

Commercial Union Polska Towarzystwo Ubezpieczeń Ogólnych SA jest już szóstym ubezpieczycielem, którego produkty można poznać, porównać i kupić na stronach Inseco.pl. Dzięki rozpoczęciu współpracy z nowym partnerem liczba wariantów ubezpieczeń nieruchomości dostępnych w porównywarce wzrosła do 11.

Mój Apartament (Internet) jest ubezpieczeniem adresowanym do właścicieli lokali mieszkalnych i domów jednorodzinnych. Produkt CU jest dostępny w dwóch wariantach:

  • podstawowym
  • pełnym

Ceny polis i zakresy ochrony obu wariantów ubezpieczenia łatwo można porównać na stronie Inseco.pl. Aby otrzymać zestawienie ofert należy wypełnić krótki formularz. Z kolei polisa jest wysyłana niezwłocznie po podaniu danych klienta i opłaceniu składki lub jej 1 raty.

Pakiet Mój Apartament (Internet) umożliwia otrzymanie odszkodowania w razie strat spowodowanych kradzieżą z włamaniem, pożarem lub zajściem 22 innych zdarzeń losowych. Ponadto Commercial Union może objąć ochroną odpowiedzialności cywilnej właściciela nieruchomości, a także pokryć koszty dojazdu i usług elektryka, hydraulika, szklarza, dekarza, stolarza i ślusarza.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu