Warsztaty dla farmaceutów

25 kwietnia 2009 (sobota) od godziny 10.00 do 15.00 na terenie Wydziału Framaceutycznego Uniwersytetu Jagielońskiego, przy ul. Medycznej 9 w Krakowie odbędzie się trzecia edycja warsztatów: Kariera w farmacji. Warsztaty Rozwoju Umiejętności. Konferencja organizowana przez A-Team Recruitment, przy współpracy z Młodą Farmacją, adresowana jest do farmaceutów, stażystów i studentów farmacji. Patronat medialny nad wydarzeniem objął „Poradnik Aptekarski”.

Dwie poprzednie edycje Warsztatów odbyły się w Warszawie i obie były wielkim sukcesem. Frekwencja zaskoczyła nawet organizatorów, gdyż każdą edycję Warsztatów odwiedziło ponad 100 osób z całej Polski. Wszystkie wykłady cieszyły się dużym zainteresowaniem, a Uczestnicy włączali się do rozmów z prowadzącymi i dzielili się swoimi doświadczeniami.

Ideą Warsztatów jest przekazanie Uczestnikom wiedzy, która pomoże im podjąć decyzje odnośnie swojej kariery oraz ułatwi przygotowania do podjęcia wymarzonej pracy. Program spotkania przewiduje m.in. warszty językowe – English in a pharmacy, prowadzone przez Renatę Bałos – lektora doświadczonego w nauczaniu specjalistycznego języka angielskiego. Zapraszamy również na wykłady prowadzone przez przedstawicieli firmy Alliance Boots – będą to Wesley Jones oraz Ian Mullen – oraz polską farmaceutkę, mgr Karolinę Piątkowską, która zdobyła doświadczenie w pracy w aptekach w Wielkiej Brytanii. Poruszane zagadnienia dotyczyć będą m.in. systemu opieki farmaceutycznej.

A-Team Recruitment może poszczycić się ponad dwudziestoletnim doświadczeniem w zakresie międzynarodowej rekrutacji specjalistycznej. Dla naszych Kandydatów posiadamy oferty pracy w następujących sektorach: Medycyna & Farmacja; Finanse; Sprzedaż & Marketing; Zasoby Ludzkie; Inżynieria & Logistyka; Technologia & IT.

Posiadamy bogate doświadczenie w rekrutacji specjalistów z branży farmaceutycznej, którzy znajdą u nas możliwość wyboru spośród ofert pracy w Polsce i za granicą. Wspieramy naszych Kandydatów na każdym etapie procesu rekrutacyjnego oraz szczegółowo informujemy o warunkach pracy, możliwościach rozwoju zawodowego, przyszłym pracodawcy i jego wymaganiach. Pomagamy farmaceutom zaplanować własną karierę i w pełni wykorzystać posiadany potencjał.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu