Sukces Karty Kredytowej Citibank-Plus

150 000 wydanych Kart Kredytowych Citibank-Plus i ponad 250 000 000 punktów przyznanych klientom w Programie 5 Plus to dotychczasowy bilans współpracy między firmami Polkomtel S.A. oraz Citi Handlowy. Karta Kredytowa Citibank-Plus z programem lojalnościowym 5 Plus wydawana jest zaledwie od lipca 2007 roku, a już zyskała tak duże grono użytkowników.

Dzisiaj klienci poszukują takich kart kredytowych, które oprócz podstawowych funkcji zaoferują im również dodatkowe korzyści, np. punkty w wybranym programie lojalnościowym czy ofertę rabatów. Karta Citibank-Plus doskonale wpisuje się w ten trend rynkowy. Wyróżnia ją doskonałe połączenie niemal 12-letniego doświadczenia Citi Handlowy, wydawcy pierwszej międzynarodowej Karty Kredytowej w Polsce, z atrakcyjnym programem lojalnościowym Polkomtela dla uczestników Programu 5 Plus, tłumaczy Jolanta Ożdżeńska, Dyrektor Biura Rozwoju Biznesu Kart Kredytowych

Sukces karty kredytowej Citibank-Plus tkwi właśnie w wielu korzyściach, jakie daje ona swoim właścicielom. Oprócz przyjemności z zakupów jej posiadacz, dzięki dodatkowym punktom przyznawanym w Programie 5 Plus, ma możliwość szybszego odbioru wybranej nagrody. Punkty przyznawane są za:

  • Dokonanie pierwszej dowolnej transakcji nową kartą: 1700 punktów do karty Gold oraz 1000 punktów do karty Silver,
  • Za zakupy (w tym również płatności internetowe) i wypłatę pieniędzy z bankomatu: 1 punkt za każde 5 zł,
  • Za każdy rok jej używania: 250 punktów.

Posiadacze Karty Kredytowej Citibank-Plus korzystają również z przywileju największego w Polsce Programu Rabatowego. Płacąc swoją kartą, bez czekania na specjalne okazje i wyprzedaże, otrzymują nawet do 50% rabatu w ponad 3100 punktach handlowo-usługowych. Zyskują także 10% zniżkę na zakupy w Salonach Firmowych Plusa. Kartę Citibank-Plus można otrzymać na promocyjnych warunkach. Opłata roczna dla nowych posiadaczy Karty Kredytowej Citibank-Plus została obniżona, a dodatkowo, jeśli posiadacze karty Citibank-Plus dokonają dowolnej transakcji kartą w ciągu dwóch pierwszych miesięcy użytkowania karty, otrzymają zwrot opłaty rocznej za jej wydanie.

Oprócz wspomnianych korzyści klienci mogą korzystać również z innych ciekawych funkcjonalności dostępnych na karcie, takich jak: opłacanie comiesięcznych rachunków za gaz, prąd, wodę z rachunku karty kredytowej (są to transakcje bezgotówkowe), za które bank nie pobiera opłat, czy też rozkładanie płatności za zakupy na raty, w tym samodzielne rozkładanie na raty płatności internetowych autoryzowanych przez eCard.

Według Anny Białobłockiej, Kierownika Zespołu ds. Produktów Lojalnościowych Polkomtel S.A., karta to idealny pomysł na obecne czasy, ponieważ zebrane dzięki niej punkty – przy okazji robienia codziennych zakupów – można wymieniać na bezpłatne pakiety usług w sieci Plus, co z kolei przekłada się na niższe faktury. Nagrodę w 5 Plus można odebrać już za punkty przyznawane za dokonanie pierwszej transakcji nową kartą: np. pakiet 30 minut do wszystkich sieci.

Program 5 Plus został uruchomiony we wrześniu 2000 r. i jest przeznaczony dla klientów indywidualnych oraz biznesowych posiadających od 1 do 4 kart SIM. Uczestnicy zbierają punkty i wymieniają je na nagrody bez żadnych dodatkowych kosztów. Obecnie w ofercie jest ponad 120 nagród, w tym 70 rzeczowych. Aby przystąpić do programu, wystarczy zarejestrować się do niego na stronie www.program5plus.pl.

Więcej informacji o ofercie Karty Kredytowej Citibank-Plus znaleźć można na stronie www.online.citibank.pl oraz www.program5plus.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu