Moi Prawnicy chcą do końca 2009 roku mieć 5000 klientów

Firma Moi Prawnicy Sp. z o.o. zakończyła przygotowania do uruchomienia pierwszego w Polsce Programu Pomocy Prawnej. Spółka podpisała już szereg umów z adwokatami i radcami prawnymi – specjalistami  w zakresie prawa cywilnego, karnego, rodzinnego, spraw konsumenckich, spadkowych i administracyjnych. Program Pomocy Prawnej może działać już Warszawie, Krakowie, Wrocławiu, Łodzi i Lublinie.

Po raz pierwszy na polskim rynku pojawił się nowoczesny program pomocy prawnej skierowany do pracowników. Moi Prawnicy świadczą usługi prawne już w kilku miastach Polski: w Warszawie, Krakowie, Lublinie, Łodzi i Wrocławiu. Plany są ambitne ponieważ Program Pomocy Prawnej Moi Prawnicy ma zrzeszać ponad 100 prawników i być dostępny dla klientów w 50 największych miastach w kraju. Zamierzeniem firmy jest, aby do końca tego roku liczba osób korzystających z pakietów pomocy prawnej wyniosła 5000.

Idea Programu Pomocy Prawnej jest nowatorską na polskim rynku, jednakże w krajach rozwiniętych tego typu programy funkcjonują już od wielu lat.

„Rynek usług prawniczych w Polsce obserwujemy od lat. Do tej pory indywidualna porada prawna kojarzona była z usługą luksusową, a co za tym idzie dostępną tylko dla nielicznych – tłumaczy Marek Zdanowicz, doświadczony radca prawny i założyciel firmy Moi Prawnicy. Chcemy zmienić podejście Polaków do korzystania z usług prawnych. Wychodzimy na przeciw ich potrzebom proponujemy korzystną cenowo kompleksową ochronę prawną w niespotykanej dotychczas formie.

Program Pomocy Prawnej działa w podobny sposób jak funkcjonujące w naszym kraju prywatne usługi medyczne. Pracodawcy i pracownicy uczestniczący w Programie Moi Prawnicy mają możliwość skorzystania z rozwiązania ułatwiającego szybki i profesjonalny kontakt z prawnikiem. W razie potrzeby każdy uczestnik Programu może skontaktować się z prawnikiem przez telefon, mail, lub faks, a  następnie spotkać się z nim osobiście jeżeli jest taka potrzeba. Program Pomocy Prawnej daje dostęp do adwokatów i radców, specjalistów z różnych dziedzin prawa. Program obejmuje szeroki zakres usług prawnych, począwszy od pomocy przy zawieraniu różnego typu umów z bankami (kredyty), z deweloperami (kupna mieszkania, domu), poprzez sprawy związane z szeroko rozumianą branżą konsumencką i ubezpieczeniową (odszkodowania za wypadki samochodowe, kradzież mienia), sprawy spadkowe, majątkowe, po sprawy cywilno-prawne (alimenty, rozwody), z reprezentacją sądową włącznie.

Przeprowadzone badania wskazują, że istnieje duże zapotrzebowanie Polaków na nowy model usług prawnych. Średnio kilka razy w roku spotykamy się z sytuacją, kiedy mamy potrzebę skorzystania z porady prawnej. Nie wiemy jednak jak to zrobić,  do kogo się udać i ile nas to będzie kosztowało.

Od dziś wystarczy tylko zadzwonić do swojego prawnika i skorzystać z fachowej wskazówki lub porady prawnej. Firma Moi Prawnicy poprzez ofertę Programu Pomocy Prawnej chce zachęcić Polaków do większej dbałości o swoje prawa osobiste i majątkowe, co niewątpliwie przyczyni się do zwiększenia poczucia bezpieczeństwa całej ich rodziny.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu