Kongres Interact 2009

W dniach 10-12 czerwca 2009r. w Brukseli odbędzie się Kongres Interact 2009. Tematem przewodnim tegorocznego spotkania jest innowacyjność w cyfrowej reklamie. Kongres ma za zadanie zainspirować uczestników do poszukiwania nowych kanałów komunikacji z cyfrową społecznością i rynkiem multimedialnym.

Wezmą w nim udział reprezentanci takich firm jak Microsoft, Google, GroupM, Orange, The Gwardian i L’Oreal. Zaprezentują oni swoje sposoby na adaptację w nowych warunkach i sposoby na utrzymanie wzrostu w 2009r.

Kongres Interact 2009 jest wyjątkową okazją do spotkania i nawiązania kontaktów z czołowymi postaciami europejskiego przemysłu reklamy cyfrowej. Spotkanie skierowane jest to właścicieli mediów, wydawców, dostawców technologii, agencji reklamowych oraz ich klientów i firm badawczych. W kongresie wezmą również udział członkowie wszystkich 23 europejskich oddziałów IAB i innych branżowych stowarzyszeń branży reklamowej, medialnej i marketingowej.

Główni prelegenci:

  • John Mangelaars jest Regionalnym Vice Prezesem nowego oddziału – Consumer & Online International (COI) – w Microsoft na Europę Środkowy Wschód i Afrykę (EMEA). COI odpowiada za biznes konsumencki Microsoftu (PC, telefonię komórkową, Internet) na wszystkich rynkach poza Stanami Zjednoczonymi. COI prowadzi całą sprzedaż, marketing, edycję & programowanie, rozwój biznesu i działalność operacyjną dla Windows, Windows Mobile, Windows Live, MSN, sprzedaż reklam, oraz inne usługi. Zaprawiony lider Microsoftu z 19 letnim doświadczeniem w firmie oraz śladem budowania skutecznego biznesu, John wcześniej sprawował funkcję Regionalnego Vice Prezesa dla Online Services Group, EMEA, odpowiadał za online biznes dla Windows Live oraz MSN.
  • Robert Madelin, Dyrektor Generalny Health & Consumers, Komisji Europejskiej. Robert został Dyrektorem Generalnym Health & Consumers w styczniu 2004 roku. Posiada całkowitą odpowiedzialność za codzienny przebieg prac Generalnego Dyrektoriatu w trzech głównych obszarach: zdrowia publicznego, bezpieczeństwa żywności oraz ochrony konsumenta. Wcześniej pracował jako Dyrektor w Generalnym Dyrektoriacie w dziale Handlu oraz był Zastępcą Szefa Gabinetu Sir Leon (później Lorda) Brittan, Vice Prezydenta Komisji Europejskiej.
PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu