Firma Oticon przeprowadziła badania słuchu dzieci z Domu Dziecka w Kowalewie

Tagi:

Firma Oticon w trosce o dobro dzieci zaplanowała społeczne działania polegające na badaniach słuchu w Domach Dziecka na terenie całej Polski. Dom Dziecka w Kowalewie był pierwszym w ramach akcji. W piątek 27. marca specjalista Oticon odwiedził placówkę i przeprowadził bezpłatne badania słuchu.

Firma Oticon dostrzega zarówno wartość najnowocześniejszych rozwiązań technologicznych, jak i konieczność odpowiedzi na potrzeby ludzkie. W ramach misji „na pierwszym miejscu stawiamy ludzi”, firma bezpłatnie przebadała wychowanków domów dziecka na terenie Polski. Pomysł na zorganizowanie bezpłatnych badań zrodził się z potrzeb placówek oraz troski o najmłodszych.

Dom Dziecka w Kowalewie (woj. Mazowieckie) pod swoim dachem otacza opieką 38 dzieci. W piątek tj. 27. marca specjalista Oticon wraz z niezbędnym sprzętem odwiedził placówkę i bezpłatnie przebadał słuch dzieci. Badania trwały 7 godzin, ale wśród podopiecznych nie stwierdzono niepokojących ubytków słuchu.

Więcej informacji o działaniach społecznych firmy Oticon oraz o relacjach z odwiedzin w domach dziecka znaleźć można na portalu społecznościowo-edukacyjnym www.słuchowisko.net.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu