Evolve GSM Survivor – ekstremalny telefon, który przetrwa wszystko

W ofercie sklepów Vobis pojawiła się prawdziwa gratka dla miłośników aktywnego i ekstremalnego wypoczynku. Odporny na kurz, wodę oraz wstrząsy Evolve GSM Survivor nie bez powodu nazywany jest „prawdziwym twardzielem” wśród telefonów komórkowych. Za niezwykle trwałą obudową kryje się funkcjonalność oraz parametry techniczne nie ustępujące innym modelom dostępnym na rynku.

Wiosna to okres wzmożonych aktywności fizycznych. Cieplejsze oraz coraz dłuższe dni sprzyjają uprawianiu joggingu, wyprawom rowerowym oraz innym formom aktywności ruchowej. Zbliża się również długi majowy weekend – czas wycieczek oraz kilkudniowych wyjazdów. Korzystając z wolnych dni, warto mieć pewność, że przez cały ten czas będziemy mieli możliwość komunikowania się z rodziną oraz przyjaciółmi. Zwykłe telefony często ulegają awariom w sytuacjach kiedy najmniej się tego spodziewamy, a to wypadną z kieszeni w trakcie jazdy na rowerze, zostaną zalane wodą podczas wędrówki w deszczu lub zanieczyszczone kurzem czy piaskiem, który dostając się do środka, niszczy podzespoły. Firma Vobis, mając na uwadze komfort i bezpieczeństwo swoich Klientów, oferuje urządzenie odporne na tego typu zagrożenia.

Evolve GSM Survivor Yellow EDGE to telefon stworzony głównie z myślą o ludziach aktywnych. Jest on całkowicie odporny na uszkodzenia. Potwierdzają to specjalne certyfikaty IP4 oraz IPX4. Obudowa urządzenia zabezpieczona jest gumową powłoką oraz dodatkowo, w celu ochrony przed zniszczeniem spowodowanym na przykład upadkiem, metalową ramą. Poza standardowym „wyposażeniem” każdego telefonu, takim jak wbudowane radio FM i odtwarzacz mp3, posiada również całkowicie unikalne funkcje, m.in.: ciśnieniomierz, termometr, wysokościomierz, a także kompas. W Evolve GSM Survivor Yellow EDGE zainstalowany jest również laserowy wskaźnik i latarka, którą można używać zarówno przy włączonym, jak i wyłączonym telefonie. Ponadto dzięki ręcznej ładowarce, zapewniającej ładowanie urządzenia w miejscach bez dostępu do sieci energetycznej, możliwe jest jego użytkowanie podczas długich wypraw.

W sklepach sieci Vobis i Vobis.pl dostępny jest w cenie 999 zł.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu