Effective PR partnerem merytorycznym konferencji Negocjator 2009

Ponad 20 bezpłatnych warsztatów dla studentów poprowadzą przedstawiciele firm w trakcie ósmej edycji konferencji Negocjator, która odbędzie się 1-3 kwietnia 2009 r., w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Partnerem merytorycznym wydarzenia jest Effective Public Relations.

Negocjator 2009 to konferencja adresowana do studentów wszystkich kierunków studiów z całej Polski. Jej celem jest kształtowanie umiejętności z zakresu negocjacji, komunikacji interpersonalnej oraz rozwoju osobistego, przydatnych w przyszłej pracy zawodowej.

Już po raz trzeci partnerem merytorycznym projektu jest Effective Public Relations – zespół konsultantów zajmujących się tworzeniem i realizacją strategii public relations dla marek, instytucji, firm i osób. 2 kwietnia br. agencja poprowadzi autorski warsztat pt. „Blogi i blogerzy – nowe wyzwania dla PR”, dotyczący potencjału marketingowego i komunikacyjnego polskiej blogosfery.

Studenci zainteresowani udziałem w konferencji Negocjator 2009 mogą rejestrować się na stronie www.negocjator.pl. W ramach tegorocznej edycji zaplanowano ponad 20 bezpłatnych treningów i warsztatów. Poprowadzą je psycholodzy, specjaliści ds. PR, trenerzy biznesu oraz dziennikarze.

Organizatorem konferencji Negocjator 2009 jest Studenckie Koło Naukowe Negocjacji, Komunikacji i Psychologii, działające we współpracy z Katedrą Rozwoju Kapitału Ludzkiego Szkoły Głównej Handlowej w Warszawie.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu