Dokładniej niż Google Maps

MapGo API SAT to najnowsza usługa umożliwiająca wbudowanie w dowolny serwis internetowy cyfrowych map Polski łącznie z dokładnymi zdjęciami satelitarnymi. Ta nowa usługa – podobna do tej oferowanej przez Google Maps – jest od niej znacznie dokładniejsza.

MapGo API SAT oferuje najdokładniejsze cyfrowe mapy Polski opracowane przez IMAGIS SA obejmujące ponad 400 tys. km dróg, 2602 szczegłówych planów miast i miejscowości, ponad 2,2 miliona punktów adresowych oraz dokładne zdjęcia satelitarne Polski dostarczone przez firmę Techmex.

Usługa MapGO API SAT dostępna jest pod adresem internetowym http://api.mapgo.pl/apisat/ gdzie można przetestować to rozwiązanie, zapoznać się z możliwościami jego wykorzystania oraz regulaminem.

„Usługę tego typu oferował dotychczas serwis Google Maps, jednak dla terytorium Polski nasza propozycja jest znacznie ciekawsza” – mówi Marcin Wykurz, Kierownik Działu Technologii Mapowych w IMAGIS SA. „ Po pierwsze mamy znacznie dokładniejsze cyfrowe plany Polskich miast i miejscowości(ponad 2,2 miliona adresów) oraz znacznie dokładniejszą sieć dróg i ulic. Po drugie – na bieżąco aktualizowane, wysokiej rozdzielczości zdjęcia satelitarne Polski dostarczane przez polską firmę Techmex, która od lat zajmuje się ich wykonywaniem i opracowywaniem.”

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu