www.tikkurila.pl – Wszystko o malowaniu

Tagi:

Firma Tikkurila Polska S.A., wiodący producent farb, na początku lutego uruchomiła nową wersję serwisu www.tikkurila.pl. Odświeżony wygląd strony oraz rozbudowany zakres uporządkowanej wiedzy docenią zarówno amatorzy jak
i profesjonaliści malowania. Tikkurila.pl zawiera wyczerpujące informacje dotyczące produktów oraz nietuzinkowe pomysły na aranżacje wnętrz.

Nowo udostępniony serwis wyróżnia się przejrzystą prezentacją oferty i zawartością merytoryczną. Dla ułatwienia nawigacji witryna została podzielona na trzy główne bloki tematyczne: Farby Dekoracyjne, Powłoki przemysłowe i O nas.

Blok Farby dekoracyjne zawiera m.in.: program Colour Planner, dzięki któremu można przeprowadzić symulację wyglądu wybranych barw we wnętrzach oraz poradnik ABC wyboru kolorów. Serfując po tym dziale dowiemy się m.in. jak „czytać” wzorniki i jak, na ich podstawie, wybierać kolory do powierzchni zewnętrznych lub wewnętrznych. Wskazówki te będą pomocne dla osób, które planują remont z użyciem farb barwionych w „mieszalniku”.

Blok zawiera także dział Inspiracje obfitujący w pomysły na ciekawe aranżacje i liczne zdjęcia wnętrz. Dowiemy się tutaj na czym polega tepowanie, maskowanie i jak użyć wałka do efektów specjalnych, i wiele więcej. Dużo miejsca poświęcono malowaniu za pomocą szablonów i wzorom wielkoformatowym. Oddzielny dział Restaurowanie mebli przedstawia nietuzinkowe propozycje dla osób planujących odnawianie sprzętów w pokojach dziecięcych, sypialniach czy salonach.

Kolejny dział bloku − Produkty w prosty sposób przekazuje szeroką wiedzę na temat wyboru właściwych produktów do malowania. Zawiera on „wędrówkę po interaktywnym domu Tikkurila”. Poprzez wskazanie myszką na daną część domu łatwo dowiemy się, które produkty są odpowiednie do malowania poszczególnych elementów wewnątrz i na zewnątrz budynku.
W dziale Produkty znajdziemy także praktyczny przewodnik Symbole umieszczane na etykietach oraz zakładkę Produkty w porządku alfabetycznym, która pozwala na łatwe i szybkie znalezienie szczegółowego opisu wyrobu w postaci jego karty technicznej.

Dla osób zainteresowanych zakupem produktów Tikkurila, przeznaczono dział Dystrybutorzy. Zamieszczono tam listę lokalizacji punktów sprzedaży z danymi teleadresowymi, uporządkowaną wg województw. Blok Farby dekoracyjne daje również możliwość pobrania wszelkich broszur i poradników marki Tikkurila.

W części serwisu poświęconej firmie – O nas – przedstawione zostały informacje o grupie Tikkurila, działalności firmy w Polsce, jak również o jej strukturze, historii i misji. W dziale R&D i technologie znajdują się m.in.: informacje dotyczące najnowocześniejszych technologii i innowacji w produkcji farb oraz możliwość odbycia wirtualnej wycieczki po jednej
z fabryk Tikkurila, znajdującej się w Finlandii.

Strona www.tikkurila.pl doskonale porządkuje bogatą ofertę marki Tikkurila. Serwis zawiera także szeroką wiedzę z zakresu porad i inspiracji dotyczących malowania. Bardzo przejrzysta forma prezentacji i łatwa nawigacja sprawiają, że serwis www.tikkurila.pl jest przyjemny w czytaniu i przyjazny w wyszukiwaniu konkretnych informacji.

Zapraszamy do zapoznania się z serwisem www.tikkurila.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu