Sygnity wdroży system MS Dynamics AX w Polskiej Ceramice Ogniotrwałej Żarów SA

Spółka Sygnity podpisała umowę z Polską Ceramiką Ogniotrwałą Żarów SA na wdrożenie systemu ERP MS Dynamics AX. Wdrożone rozwiązanie w dużym stopniu usprawni zarządzanie kluczowymi obszarami firmy, czyli produkcją, dostarczając wiarygodnych, bieżących informacji o możliwościach produkcyjnych i terminach realizacji zamówień. Pozwoli to na lepsze wykorzystanie mocy produkcyjnych przedsiębiorstwa. Ponadto, nowy system umożliwi zarządowi Polskiej Ceramiki Ogniotrwałej (PCO) sprawniejsze zarządzanie przedsiębiorstwem oraz ułatwi jego dynamiczny rozwój i szybkie dostosowanie się do zmiennego otoczenia biznesowego. Projekt w PCO to pierwsze wdrożenie rozwiązania Dynamics AX w tej branży w Europie. Projekt zostanie zrealizowany do 01.01.2010 .

Sygnity wdroży następujące moduły systemu MS Dynamics AX: Produkcja i Planowanie produkcji, HR (Kadry i płace), Finanse, Środki Trwałe, Kontroling, Sprzedaż i dystrybucja, Gospodarka Materiałowa, Zakupy oraz CRM.

„Głównym celem wdrożenia jest sprawniejsze i bardziej efektywne zarządzanie firmą, w tym m.in. produkcją, która jest kluczowym obszarem w naszej firmie – mówi Sławomir Kłósek Dyrektor Handlowy w Polskiej Ceramice Ogniotrwałej Żarów S.A. – Zdajemy sobie jednak sprawę z tego, że osiągnięcie sukcesu z wdrożenia całego systemu nie jest łatwe, dlatego właśnie zaufaliśmy Sygnity, jako firmie, której kompetencje i doświadczenie są niezwykle istotne dla powodzenia tego projektu”.

System Microsoft Dynamics AX jest elastycznym systemem ERP, który można łatwo dostosować do potrzeb średnich i dużych firm. Praca z tym systemem jest podobna do obsługi aplikacji z rodziny firmy Microsoft, takich jak Microsoft Office lub Microsoft SQL Server. Dzięki podobnemu środowisku roboczemu użytkownicy mogą szybko opanować obsługę oprogramowania i czerpać korzyści z jego funkcji.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu