Rozrywkowe nowości w wiosennej ramówce E! Entertainment

CANDY GIRLS – Premiera w niedzielę 5 kwietnia o 22.30

Candy Girls to dziewczyny z teledysków Ushera, Outkast, Willa Smitha, Jay-Z czy 50 Centa. Muzycy Ci doskonale wiedzą, że muszą na każdym kroku dbać o swój wizerunek, dotyczy to także otaczania się pięknymi kobietami w teledyskach. Tak jak modelki, dziewczyny z klipów dobrze wiedzą, że muszą wykorzystać każdą sekundę do robienia pieniędzy, zanim czas odbierze im piękno wyznaczające sukces. Jednak, by przetrwać w tym ulotnym i tajemniczym świecie, trzeba jeszcze więcej… trzeba być „Candy Girl”.

Tytułowe dziewczyny podążają za Danielle, właścicielką firmy „Bella”, prowadzącą castingi i szukającą talentów do wydarzeń na rynku muzycznym.

Telewizja E! Entertainment oferuje widzom nigdy wcześniej nie pokazywany wybuchowy i seksowny świat najbardziej pożądanych diw z teledysków hip-hopowych, odkrywając tym samym jak bezwzględne i pełne rywalizacji jest ich życie.

RODZINA KARDASHIAN (Sezon 3) – Premiera w niedzielę 5 kwietnia o 22.00

E! po raz kolejny zabierze widzów do luksusowego i chaotycznego świata klanu Kardashian.

Ta znana Hollywoodzka rodzina zawsze była mocno ze sobą związana. W tym sezonie, życie w centrum zainteresowania
i na wysokich obrotach przyniesie jeszcze więcej wyzwań. Kariera Kim, Khloe i Kourtney stale posuwa się naprzód, ich sława rośnie i tym samym powoduje wzrost rywalizacji, testując siłę siostrzanych więzów. Ich rosnąca ekspozycja w mediach powoduje wywieranie coraz większej presji na ich życie. Kris – mama i managerka w jednym, próbuje utrzymać równowagę pomiędzy dynamicznym życiem rodzinnym, a utrzymaniem karier córek na wodzy.

W tym sezonie, życie „Rodziny Kardashian” przepełnione jest wzlotami i upadkami, każdy próbuje znaleźć swoje miejsce w chaotycznym domu.

Pełne emocji premiery show w niedzielę, 5 kwietnia o 22.00 i 22.30 tylko na kanale E! Entertainment. (Cyfrowy Polsat: 46/  Vectra: 701/  Multimedia: 505).

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu