Podziel się, żeby ochronić…

Dawni mineły te dni, kiedy członkowie rodziny wyrywali sobie z rąk pilota do jedynego telewizora w domu, w dzisiajszyc czasach – przeciwnie – chętnie dzielimy się tym, co dla nas ważne z kochanymi i lubianymi osobami. Komputer, tak jak kiedyś telewizor staje się domowym centrum rozrywki! Liczba pecetów, notebooków i innych urządzeń gotowych do pracy w sieci gwałtownie wzrosła – np. w Wielkiej Brytanii wynosi średnio 2,5 na gospodarstwo domowe*. Fakt ten oraz idący za nim lawinowo rosnący wzrost cyfrowej zawartości multimedialnej (muzyki, zdjęć czy filmów) pokazuje, że cenne cyfrowe zasoby przestały być domeną tylko najmłodszych członków rodziny, także ich mamy i ojcowie w komputerach gromadzą swe cenne wspomnienia.

W epoce informatyzacji domów i mieszkań tak dorośli jak nastolatki gromadzą i wspólnie korzystają z zapisanych w pamięci komputera kolekcji mediów. Wszystkim im zależy na przechowywaniu tych zasobów w jednym miejscu, prostym i bezpiecznym udostępnianiu oraz swobodnym korzystaniu z nich, nawet wtedy będąc poza domem.
Dysk sieciowy WD My Book World wychodzi naprzeciw wszystkim tym potrzebom:

  • Zabezpiecza rodzinne dane: W kilku prostych krokach można skonfigurować automatyczne, nieustanne zapisywanie kopii awaryjnych zawartości wszystkich komputerów w domu. Już koniec z paskudnym mrowieniem w potylicy jakie mamy po utracie ważnych plików.
  • Odtwarza całą zawartość iTunes na każdym komputerze w domu: Od teraz Twoje dzieciaki mogą w każdym pokoju swobodnie słuchać najnowszych kawałków zapisanych dowolnym komputerze w domu. Udostępnianie muzyki To żaden problem.
  • Masz dostęp do muzyki i filmów – nawet wtedy gdy nie ma Cię w domu: Będąc z rodziną wakacjach, siedzac na werandzie, możesz cieszyć się muzyką i filmami zapisanymi na dysku, który cały czas leży w domowym salonie. Technologia zdalnego dostępu pozwala zabrać Ci swoją całą kolekcję mediów na wakacje.

WD My Book World Edition w najwygodniejszy sposób pozwala rodzinom korzystać ze swoich cyfrowych skarbów; zapewnia dodatkowo automatyczną, ciągłą archiwizację wszystkich komputerów w sieci i funkcje scentralizowanego archiwum z możliwością zdalnego dostępu do wszystkich danych z każdego miejsca na świecie o dowolnej porze.

Pamieć sieciowa WD My Book World Edition dostępna w dobrej cenie, zmienia pojęcie dzielenia się plikami – można je szybko i prosto archiwizować, przechowywać w jednym miejscu i z całego domu odtwarzać zapisane na niej multimedia.

Pojemność – 1TB (albo, na przykład: 250,000 piosenek!)

Rekomendowana cena: 179 Euro

*www.isimm.it/Allegati/Johnston.ppt

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu