Jak na wakacje, to tylko w Wielką Niedzielę i tylko z Triadą

Już w pierwszą niedzielę kwietnia – 05.04.2009 r. – zainteresowani wspaniałym wyjazdem nad basen Morza Śródziemnego będą mogli wykupić wycieczkę w niepowtarzalnie niskiej cenie. Oferta będzie dostępna w 46 salonach sprzedaży TRIADA S.A. na terenie całej Polski. Okazja zakupu tanich wakacji w pięknym miejscu skusi niejednego turystę, a dla wielu będzie to jedyna okazja na spędzenie cudownych wakacji, za niewielką cenę. Promocyjna sprzedaż potrwa tylko jeden dzień.

Promocja Wielka Niedziela to ogólnopolska akcja Biura Podróży TRIADA S.A., która z powodzeniem jest organizowana już od 10 lat. Jej celem jest pokazanie lojalności dla stałych Klientów, którzy tylko w tym jednym dniu będą mogli wykupić wyjazd do przepięknych miejsc, takich jak: Grecja, Wyspy Greckie, Egipt, Turcja, Cypr, Tunezja, Maroko czy Portugalia. Ceny wycieczek od około 600 pln za osobę za tygodniowy wyjazd będą niebywałą okazją, a dla wielu jedyną możliwością na realizacją marzeń. W tym roku akcja odbędzie się w 46 salonach firmowych w największych miastach Polski. Punktualnie o godz. 9.00 we wszystkich tych punktach rozpocznie się okazyjna sprzedaż wycieczek.

„Jako lider rynku zagranicznej turystyki wyjazdowej cieszymy się, że mamy okazję dać kilku tysiącom osób, w tym naszym stałym Klientom, możliwość skorzystania z niepowtarzalnej oferty. Organizując już po raz 11 naszą promocję wiemy, iż cieszy się ona ogromną popularnością wśród osób, które mogą wybrać się na wymarzony urlop, za bardzo atrakcyjną cenę. Z napływających do nas informacji wnioskujemy, że dla wielu naszych Klientów Wielka Niedziela to jedyny sposób nabycia zagranicznej wycieczki, a co za tym idzie upragnionego wypoczynku.” – mówi Jarosław Jeschke – Wiceprezes Zarządu TRIADY S.A.

Dzięki promocji Wielkiej Niedzieli co roku wyjazdy promocyjne wykupuje ponad półtora tysiąca osób. Tegoroczna edycja z pewnością przyciągnie wielu chętnych, gdyż sytuacja ekonomiczna kraju znajduje swoje odbicie w ograniczonych budżetach domowych naszych klientów, dla których atrakcyjna, super niska cena będzie stanowić potężne wsparcie.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu