Gazela Biznesu dla firmy OPTeam

OPTeam S.A., integrator zaawansowanych rozwiązań informatycznych i producent systemów wykorzystujących technologię kart elektronicznych, został zakwalifikowany do elitarnego klubu Gazel Biznesu, grona najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Organizatorzy docenili dobre wyniki finansowe spółki, jej silną pozycję rynkową oraz zaufanie ze strony partnerów handlowych.

Organizatorami rankingu jest dziennik Puls Biznesu oraz wywiadownia gospodarcza Coface Poland. Gazela Biznesu to średniej wielkości firma, która dzięki swej dynamiczności potrafi wygrywać nawet z o wiele większymi konkurentami. Jednak w przeciągu trzech lat nie może ona pozwolić sobie na żadne straty, a do tego z roku na rok musi odnotowywać wzrost sprzedaży. Ponadto każda gazela powinna odznaczać się nieposzlakowaną opinią i wyjątkową uczciwością.

OPTeam SA to spółka o akademickich korzeniach, na rynku obecna od 1988 roku. Jest jednym z największych producentów systemów kart elektronicznych, wykorzystywanych w biznesie (tzw. karta korporacyjna) i szkolnictwie wyższym (elektroniczna legitymacja studencka). W 2008 roku liczba dostarczonych przez OPTeam na uczelnie legitymacji studenckich przekroczyła milion.

Prestiżowy tytuł Gazeli Biznesu firma zdobyła w tym roku po raz pierwszy.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu