Złoty Certyfikat Solidna Firma dla Eniro Polska

Eniro Polska, właściciel katalogu Panorma Firm oraz wyszukiwarki teleadresowej www.pf.pl, lider w branży yellow pages, otrzymała tytuł Solidna Firma 2008. Odebrała także Złoty Certyfikat, czyli specjalne wyróżnienie dla przedsiębiorstw, które pięć razy z rzędu pomyślnie przeszły proces weryfikacji w programie.

Program Solidna Firma od pięciu lat wspiera i promuje uczciwe firmy, poddając je weryfikacji i tworząc bazę godnych zaufania przedsiębiorstw na polskim rynku. Udział w Programie biorą firmy, które swoją codzienną rzetelną pracą przywracają przedsiębiorczości należny jej szacunek oraz budują pozycję Polski i dobrobyt jej obywateli.

Podczas tegorocznej weryfikacji dokonanej przez ekspertów, konsumentów i partnerów gospodarczych, Kapituła Programu Gospodarczo – Konsumenckiego pod patronatem Przedstawicielstwa Komisji Europejskiej uhonorowała firmę Eniro Polska tytułem SOLIDNEJ FIRMY 2008. Sprawdzano m.in. terminowość regulowania zobowiązań płatniczych wobec Skarbu Państwa, rzetelność wobec partnerów i pracowników firmy oraz jej dbałość o konsumenta i środowisko naturalne. Proces oceny odbywa się na podstawie analizy dokumentów, wizytacji przeprowadzanej w firmie oraz weryfikacji publicznej.

Eniro Polska uczestniczy w programie od 2004 roku. W tym roku po raz piąty przeszła pozytywnie poszczególne etapy programu i wraz z innymi pięciokrotnymi laureatami konkursu została uhonorowana Złotym Certyfikatem Solidna Firma.

– To dla nas zaszczyt, że po raz piąty znaleźliśmy się w gronie uczciwych, godnych zaufania, solidnych polskich przedsiębiorstw. W tym roku odebraliśmy piąty, a zarazem złoty certyfikat, który poświadcza naszą solidność i wiarygodność jako partnera biznesowego i umacnia naszą pozycję rynkową. To szczególne wyróżnienie to wynik pracy i zaangażowania wszystkich pracowników firmy w to, aby nasze produktu i usługi były na jak najwyższym poziomie i spełniały oczekiwania naszych klientów i użytkowników – mówi Magdalena Wypychowicz, Dyrektor Marketingu Eniro Polska Sp. z o.o.

Program Solidna Firma na dobre wpisał się w polskie realia, jako „lobby czystego biznesu”. Jego laureaci stanowią wymierny dowód, że solidność potwierdzona certyfikatem ułatwia funkcjonowanie na rynku. W ramach programu wręczane są także honorowe nagrody-statuetki przedstawicielom mediów, świata kultury i polityki, które swoją działalnością pokazują, że zasługują na miano solidnej firmy. Otrzymali je, m.in. Andrzej Turski, Robert Korzeniowski, Maryla Rodowicz, Marek Niedźwiecki, Danuta Hubner.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu