Wygodny i tani FAKS

Telefonia internetowa Tartel wprowadziła do swojej oferty obok usługi wysyłania faksów (Email2Fax) również usługę odbierania faksów (Fax2Email).

W nowoczesnej telefonii internetowej nie trzeba kupować dodatkowo urządzenia faksowego by móc odbierać lub wysyłać faksy. Telefonia bez granic Tartel (www.tartel.pl)  od początku swej działalności oferowała swoim klientom tani sposób wysyłania faksów (Email2Fax). W ramach tej usługi aby wysłać faks należy przygotować dokument w postaci pliku PDF (do 1 MB). Taki plik można wysłać na dowolny numer faksowy. Koszt wysłania faksu to koszt połączenia z numerem faksowym. W przypadku połączeń na numery stacjonarne w Polsce obowiązuje stawka 0,07 zł brutto za minutę połączenia. Za faks 1-2 stronicowy zapłacimy więc średnio 7-14 groszy.

Obok usługi Email2Fax doszła teraz możliwość otrzymywania faksów (Fax2Email). Aby z niej skorzystać należy wykupić numer faksowy z wybranej strefy numeracyjnej. Koszt numeru faksowego to 1 zł, o ile jest to pierwszy z posiadanych numerów. W przypadku gdy wykupiliśmy już po złotówce np. stacjonarny numer telefoniczny, koszt numeru faksowego wynosi 19,90 zł brutto za rok użytkowania. Wysłany do nas faks przychodzi automatycznie w postaci pliku graficznego TIF na wskazany wcześniej adres e-mail. Jest to bardzo duża wygoda, ponieważ taki faks można odebrać w zasadzie w dowolnym miejscu, gdzie jest możliwość odbioru poczty elektronicznej.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu