Nowa jakość polskiej piłki, nowa jakość www.Futbol.pl

Tagi:

Niszczejące stadiony przestały być wizytówką polskiej piłki. Jej odbiciem stają się nowoczesne obiekty, coraz atrakcyjniejsza liga, rywalizujące z najlepszymi polskie drużyny, reprezentacja awansująca na duże imprezy. O wszystkim cokolwiek związane z piłką można przeczytać na portalu Futbol.pl, który również zmienia swoje oblicze. Nowoczesna szata graficzna oraz nowe funkcjonalności dla użytkowników – wszystko to pojawi się na naszym portalu od najbliższej soboty. Teraz nasi czytelnicy znajdą jeszcze więcej informacji oraz zdjęć, a wkrótce po starcie na naszym portalu pojawią się blogi pisane przez najwybitniejsze postaci ze świata sportu oraz show-biznesu. Portal Futbol.pl nie będzie tylko informował, ale również stanie się forum dyskusji o przyszłości polskiej piłki. Ci, którzy szukają nie tylko wywiadów, komentarzy czy relacji z meczów, znajdą tu podstroję Rozrywka oraz kilkadziesiąt tysięcy multimediów, a także dynamicznie rozwijającą się telewizję. Rozmowy-wideo z trenerami, piłkarzami oraz postaciami, które tworzyły i wciąż tworzą historię piłki, m.in. Ryanem Giggsem czy Leo Beenhakkerem – tylko w TVFutbol.pl. Pokazujemy także, jak wygląda świat sportu od kuchni – zadajemy najbardziej nieoczekiwane i niezwiązane z piłką pytania gwiazdom futbolu.

Każdy z czytelników, który wybierze Futbol.pl spośród innych portali, będzie miał możliwość zapoznania się z unikatowym w Internecie przeglądem prasy – Futbol.pl/press czyli najciekawszymi artykułami z każdej gazety codziennie rano.

Ale Futbol.pl to przede wszystkim kompendium wiedzy o piłce. Niech przemówią liczby: codziennie blisko 100 informacji ze świata futbolu, 26 lig polskich i zagranicznych wraz ze szczegółowymi informacjami, kilkudziesięciu współpracowników i korespondentów na terenie całego kraju, którzy czuwają, by żadna informacja ze świata piłki nie umknęła naszej uwadze.

Polska reprezentacja ma w sobotę niepowtarzalną szansę przybliżyć się do historycznego awansu. Futbol.pl dzięki nowatorskiej szacie graficznej, która zostanie zaprezentowana także w sobotę, chce również podbić serca kibiców. By nie tylko oglądanie coraz lepszej piłki dostarczało kibicom wielkich emocji…

Zapraszamy już w sobotę na www.futbol.pl!

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu