Kancelaria prawnicza Maciej Derejczyk i Partnerzy wybiera GutPR

W marcu wrocławska agencja GutPR sformalizowała współprace z Kancelarią Prawniczą Maciej Derejczyk i partnerzy.

Istniejąca od 2001 roku Kancelaria Prawnicza Maciej Derejczyk i Partnerzy współpracuje z podmiotami gospodarczymi zatrudniającymi od kilkuset do kilku tysięcy osób z województw: dolnośląskiego, opolskiego, lubuskiego, wielkopolskiego i mazowieckiego, specjalizując się w obsłudze prawnej z zakresu prawa bankowego, telekomunikacyjnego, pracy, samorządu terytorialnego, spółek, spółdzielczego, a także w pragmatykach służbowych. Umowa pomiędzy Kancelarią Prawniczą Maciej Derejczyk i Partnerzy a agencją GutPR obejmuje działania z zakresu kształtowania wizerunku z wykorzystaniem narzędzi media relations oraz e-PRu.

– Szukaliśmy agencji PR, która na początek zajmie się kształtowaniem wizerunku Kancelarii – mówi mecenas Maciej Derejczyk. – W przyszłości rozważymy rozszerzenie współpracy o obsługę mediową sytuacji kryzysowych u klientów, którym Kancelaria świadczy usługi doradztwa prawnego.

Za pozyskanie klienta odpowiedzialna jest Hanna Gehrke-Gut, Dyrektor ds. PR w GutPR. Kancelaria Prawnicza Maciej Derejczyk i Partnerzy nie współpracowała wcześniej z agencją PR.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu