Delegata przejmuje obsługę w zakresie dystrybucji i promocji w sieciach kablowych TV PULS

Telewizja Puls podjęła współpracę z Delegatą – agencją specjalizującą się w obsłudze firm z branży mediów i telekomunikacji w zakresie dystrybucji i promocji. Dzięki zmianie licencji z wyspecjalizowanej na uniwersalną, TV Puls znacząco zmodernizowała ofertę programową. Obecnie znajduje się w pierwszej dziesiątce polskich stacji telewizyjnych.

Stacja cały czas uatrakcyjnia swoja ramówkę, kierując się potrzebami widzów. Można w niej znaleźć programy rozrywkowe oparte na sprawdzonych międzynarodowych formatach, światowej klasy seriale telewizyjne, filmy fabularne oraz familijne, a także programy publicystyczne.

TV Puls emituje swój program z dwunastu nadajników naziemnych na terenie Polski. Obecnie stacja dostępna jest w wielu sieciach kablowych oraz wszystkich platformach cyfrowych: Cyfry+ (kanał 10), Cyfrowego Polsatu (kanał 101), ‘n’ (kanał 14), Telewizji na Kartę (kanał 18).

„Rozszerzenie dystrybucji dzięki współpracy z Delegatą pozwoli na zwiększenie zasięgu i udostępnienie sygnału do większej liczby odbiorców, co znacząco wpłynie na wzrost oglądalności Telewizji Puls” – powiedział Arkadiusz Węgrzynek, Dyrektor Operacyjny w Delegacie.

Za kontakty z partnerami TV Puls, z ramienia Delegaty, będzie odpowiedzialna Agnieszka Adamiak, Kierownik ds. Sprzedaży i Marketingu.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu