Wystartował nowy portal aukcyjny

Wystartował nowy portal aukcyjny www.kuppieniadze.pl. Dzięki unikatowemu systemowi licytacji, użytkownicy będą w stanie kupić banknoty 100 USD w niewiarygodnie niskich cenach. Sytuacje, kiedy banknot 100 USD zostanie sprzedany za kilka lub kilkanaście złotych na pewno nie będą należały do rzadkości, a oczywiście zdarzyć się może, że licytacja zakończy się już na kwocie kilku groszy.

Bez wątpienia wszystkie oferowane na aukcjach banknoty są oryginalne. Zostały one zakupione w bankach, gdzie wystawiono zaświadczenia świadczące o legalności źródła ich pochodzenia. Na zaświadczeniu widnieje numer danego banknotu, dzięki czemu nabywca może mieć pewność, że zaświadczenie dotyczy tego właśnie banknotu. Na zaświadczeniu znajduje się również informacja o tym, że banknot został nabyty w banku, więc co do jego oryginalności nie można mieć już wątpliwości. Dzięki zastosowaniu nowatorskiego systemu licytacji użytkownicy otrzymują możliwość zakupu banknotów po niespotykanie niskich cenach.

Nasz portal aukcyjny znacznie różni się od innych portali typu allegro.pl czy ebay.com. Podstawową różnicą jest fakt, że przedmioty są wystawiane na aukcje przez sam portal, a nie jego użytkowników. Dzięki temu wyeliminowane jest ryzyko, że nabywca zostanie oszukany, czy otrzyma towar wadliwy lub niezgodny z opisem. Również odróżnia nas system licytacji. W momencie rozpoczęcia aukcji cena wywoławcza wynosi 0 złotych, a czas pozostały do zakończenia aukcji odmierza zegar. Każda złożona oferta podnosi aktualną cenę przedmiotu o 1 grosz, równocześnie przedłużając moment zakończenia aukcji o określony (wyraźnie zaznaczony na aukcji) limit czasowy, przeznaczony na złożenie kolejnej oferty. Jeżeli w tym czasie nikt nie weźmie udziału w licytacji aukcja jest kończona automatycznie, a zwycięzcą jest użytkownik, który złożył ofertę jako ostatni. Cena, jaką osiągnie przedmiot zależna jest jedynie od ilości złożonych ofert przez użytkowników w krótkim przedziale czasowym, o jaki przedłużana jest aukcja, co daje szansę zakupu banknotów po bardzo atrakcyjnych cenach. By uzyskać możliwość składania ofert na aukcjach użytkownicy muszą wykupić pakiety „Centów”, które stanowią wewnętrzną walutę portalu. 1 Cent daje możliwość złożenia 1 oferty w dowolnie wybranej aukcji.

Właścicielem portalu kuppieniadze.pl jest spółka Young Entrepreneurs s.c. Jest to spółka, której działalność prowadzona jest w całości przez młodych ludzi. Stworzenie portalu, który trafiałby w gusta możliwie jak największej grupy, zawsze było naszym marzeniem i celem, do którego dążyliśmy. Równocześnie zawsze zależało nam na wprowadzaniu w życie innowacyjnych rozwiązań, które przy wykorzystaniu nowych technologii, wpływałyby pozytywnie na życie ludzi. Portal kuppieniadze.pl spełnia oba te założenia i cieszymy się bardzo, że możemy oddać go do użytku.

www.kuppieniadze.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu