Sukces w biznesie

Akademia Ekonomiczna w Katowicach była gospodarzem wyjątkowego spotkania organizowanego w ramach programu „Przedsiębiorczość – inicjatywa Leszka Czarneckiego”. Znani przedsiębiorcy – Leszek Czarnecki (GETIN Holding), Adam Góral (Asseco), Wojciech Kruk (Vistula Group) i Rafał Styczeń (IIF) – mówili o swojej drodze do sukcesu.

Podczas debaty prowadzonej przez Romana Młodkowskiego (TVN CNBC Biznes) biznesmeni opowiedzieli o tym co oznacza dla nich słowo sukces i jak mierzą swoje osiągnięcia. Mówiono o jasno sprecyzowanych celach, które są nieodłącznym elementem sukcesu oraz roli jaką w życiu każdego z bohaterów debaty odegrał łut szczęścia. Przedsiębiorcy opowiadali o poczuciu spełnienia, ale też o motywacji i inspiracji wynikającej z osiągania zamierzonych celów.

Spotkanie było też ostatnią szansą przetestowania swoich pomysłów na biznes przed upływem terminu nadsyłania zgłoszeń na konkurs „Studiuję, pracuję, zarządzam”, w którym nagrodą jest joint venture z Leszkiem Czarneckim. Wysokość wygranej nie jest ograniczona limitem kwotowym, a jedynie potrzebami inwestycyjnymi zwycięskiego projektu.

Ważny jest pomysł, świeże spojrzenie i entuzjazm, należy jednak pamiętać, by nadsyłane propozycje rozwoju istniejących już firm osadzone były w realiach gospodarki. Każdy, kto chce nadesłać swoje zgłoszenie, powinien spełniać pewne warunki formalne: trzeba mieć nie więcej niż 29 lat, być studentem oraz prowadzić własną działalność gospodarczą od co najmniej roku. Zgłoszenia można nadsyłać do 31 marca br. poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego znajdującego się na stronie programu www.przedsiebiorczosc.com .

Partnerami przedsięwzięcia są: Bankier.pl, Gazeta Wyborcza, Newsweek, Forbes, TVN CNBC Biznes oraz firma doradcza Deloitte.

Panel dyskusyjny jest organizowany przy współpracy z Forum Młodych Polskiej Konfederacji Pracodawców Prywatnych Lewiatan.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu