Sebiprox – piękne i zdrowe włosy bez zbędnych kompromisów

Ponad połowa populacji zmaga się regularnie z sypiącymi się na ubranie białymi płatkami. Jak powszechnie wiadomo, łupież to nieprzyjemna choroba skóry głowy. Kto raz miał z nim do czynienia wie, jak trudno się go pozbyć. Wygląda nieestetycznie, nie leczony lub leczony nieprawidłowo może przerodzić się w łojotokowe zapalenie skóry, przyczynić się do znaczącego osłabienia włosów.

Przyczyny pojawiania się łupieżu zarówno u kobiet jak i mężczyzn są bardzo zróżnicowane. Od częstego używania kosmetyków, farb, odżywek, złej diety po stres czy też problemy o podłożu hormonalnym lub skłonności genetyczne. Jest jednak pewien czynnik, który niezależnie od innych, zawsze towarzyszy powstawaniu łupieżu i łojotokowego zapalenia skóry. Jest to grzyb drożdżopodobny z rodzaju Malassezia (inaczej: Pityrosporum).

Statystycznie to mężczyźni mają największy problem z łupieżem. Często jednak go bagatelizują lub krępują się poprosić o skuteczną pomoc.

Obecnie na rynku dostępne są różne szampony przeciwłupieżowe mniej lub bardziej skuteczne. Większość z szamponów dostępnych w aptekach, oparta jest na tej samej, od dawna stosowanej substancji przeciwgrzybiczej – ketokonazolu. Obecnie wiele osób zadaje sobie jednak pytanie: czy wieloletnie stosowanie preparatu zawierającego ciągle tą samą substancję może być skuteczne?

Jeżeli masz dosyć ciągle nawracających  problemów związanych z  łupieżem – zapytaj farmaceutę o Sebiprox – innowacyjny szampon nowej generacji. Szampon ten nie tylko skutecznie pozwala uwolnić się od problemu łupieżu, lecz dodatkowo codziennie pielęgnuje włosy i skórę głowy. Sebiprox nosi znamiona produktu hipoalergicznego – nie posiada barwników.

Firma Stiefel, mająca 160-letnie doświadczenie w dermatologii i tworząca w tej dziedzinie zupełnie nową jakość, oferuje nam w walce z łupieżem szampon przeciwłupieżowy nowej generacji posiadający jednocześnie doskonałe walory kosmetyczne – SEBIPROX. To jedyny, dostępny bez recepty szampon przeciwłupieżowy w Polsce, zawierający cyklopiroksolaminę (CPO) – substancję przeciwgrzybiczą nowej generacji.

Szampon przeciwłupieżowy SEBIPROX to doskonałe połączenie cyklopiroksolaminy (CPO 1%), substancji skutecznie likwidującej przyczyny i objawy łupieżu oraz precyzyjnie dobranej kompozycji substancji myjących, odżywczych, pielęgnacyjnych, a także regulujących pH. Ten innowacyjny skład to gwarancja najwyższej skuteczności.

Sebiprox to także skuteczna ochrona przed częstymi nawrotami łupieżu. Należy więc pamiętać o systematycznej profilaktyce.

Sugerowana cena detaliczna butelka 60 ml. – 26,15 zł.

Polskie Towarzystwo Dermatologiczne rekomenduje w walce z łupieżem stosowanie szamponów zawierających cyklopiroksolaminę (min. CPO 1%) – unikalną substancję o szerokim spektrum działania i mechanizmie opartym na 3 płaszczyznach:

1. CPO działa przeciwgrzybiczo hamując skutecznie rozwój wielu rodzajów grzybów, przede wszystkim grzybów drożdżopodobnych z rodzaju Malassezia, eliminując tym samym kluczową przyczynę łupieżu.
2. CPO działa przeciwzapalnie z siłą większą niż ketokonazol 2%. Redukuje stan zaczerwienionej i podrażnionej skóry, a co za tym idzie uczucie nieprzyjemnego swędzenia.
3. CPO działa przeciwbakteryjnie, zmniejszając niebezpieczeństwo pojawienia się zakażeń mieszanych, które mogą powodować nasilenie łupieżu lub pojawienie się innych schorzeń owłosionej skóry głowy.

Cyklopiroksolamina – nowa era w leczeniu łupieżu.

Pięć powodów dla których warto stosować Sebiprox!

1. Kompleksowe działanie przeciwłupieżowe (trzy płaszczyzny działania).
2. Wysoka skuteczność w profilaktyce, zwłaszcza w okresach wzmożonej podatności na łupież.
3. Gwarancja bezpieczeństwa – Sebiprox może być stosowany nawet przez kobiety w ciąży i karmiące piersią.
4. Unikalne właściwości pielęgnacyjne dla włosów i skóry głowy.
5. Wydajność i wygoda w użyciu – dostępny w butelce 60 ml.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu