Nadchodzi czas „Królewskiej” baby…

Już wkrótce do naszych kuchni powrócą smaki i zapachy świąt – kolorowej i słodkiej Wielkiej Nocy. Wraz z nimi na naszych stołach pojawi się Cukier Królewski w specjalnie przygotowanym odświętnym i wiosennym opakowaniu.

Kolejny rok Cukier Królewski umila nam czas przygotowań do Wielkiej Nocy. Na świątecznym opakowaniu cukru białego znów pojawiły się kolorowe akcenty. I tak w te Święta Cukier Królewski przywita nas nową, obrazkową historyjką. Jej bohater – wesoły Stańczyk – tym razem postanowił sam spróbować swych sił i upiec ciasto, co przerodziło się w wesołą, wielkanocną przygodę! Prócz tego tradycyjnie na odwrocie opakowania cukru białego odnajdziemy prosty przepis na pyszną, świąteczną babę. Dla fanów cukrowych opowiastek, niespodzianką będzie fakt, iż jest ona w tym roku, obok Stańczyka, drugim bohaterem wielkanocnej historyjki.

Nowe akcenty na opakowaniu Cukru Królewskiego to nieodmienny znak, że właśnie zbliżają się święta. Producent powoli przyzwyczaja konsumentów, do swojego nowego bohatera z opakowań, który towarzyszy im w wielu szczególnych momentach w roku – bawiąc i ucząc. Jak na Stańczyka przystało! Wszystkim „królewskim” przyjaciołom, Stańczyk wraz z świąteczną babą życzą zatem słodkich Świąt Wielkiej Nocy!

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu