Mediaedge:cia zwycięzcą konkursu Media Trendy 2008

Wiodący  polski dom mediowy Mediaedge:cia został zwycięzcą  w tegorocznym konkursie Media Trendy w kategorii „Innowacja w planowaniu mediów”.

Mediaedge:cia została nagrodzona Grand Prix konkursu innowacji w planowaniu mediów oraz nagrodą główną w kategorii Innowacyjne wykorzystanie Internetu i mediów interaktywnych, za ” kampanię  „Łaciate krowy LIVE” przygotowana na zlecenie Spółdzielni Mleczarskiej Mlekpol.

Ponadto Mediaedge:cia zdobyło również nagrodę główną w kategorii „Innowacyjny plan mediów z wykorzystaniem sponsoringu, akcji specjalnych i ambient mediów” za kampanię „Ikea znów w centrum Warszawy”. Wyrózniona została także kampania „Nivea Diamond Gloss” wykorzystująca kino.Kilka pozostałych prac Mediaedge:cia znalazło się na short listach poszczególnych kategorii.

Organizowany od 9 lat konkurs Media Trendy ma na celu nagradzanie najciekawszych i najbardziej innowacyjnych kampanii , realizowanych w sposób niestandardowy i wyznaczający nowe trendy w zakresie planowania komunikacji . Duża rolę przywiązuje się również do skuteczności kampanii, jej zgodności z założeniami i sposobu realizacji.

„Realizowana przez nas od lat filozofia, by aktywnie angażować konsumentów przynosi efekty, czego potwierdzeniem są nagrody w konkursie Media Trendy. Już po raz drugi doceniono naszą pracę dla marki Ikea, podobnie dla firmy Nivea, a dopiero co nawiązana współpraca z marką Łaciate już została zauważona. Te nagrody zachęcają nas do dalszej pracy i jeszcze większych wysiłków. Wszystkim naszym klientom dziękuje za zaufanie” – komentuje Izabela Albrychiewicz, dyrektor zarządzająca Mediaedge:cia.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu