Galeria Konstantynów – najlepsza na zachód od Łodzi

Szeroki wachlarz oferowanych usług, rozsądne ceny i dogodna lokalizacja- mieszkańcy Konstantynowa i okolic doczekali się w końcu prawdziwego centrum handlowego! Galeria Konstantynów, której właścicielem jest firma Varitex, to miejsce spełniające różnorodne potrzeby najbardziej wymagających klientów. Swoje miejsce znalazł tutaj salon urody, delikatesy, sklepy z odzieżą, apteka, drogeria oraz punkty usługowe. Można tu przyjść nie tylko na zakupy, lecz także do pizzerii i kawiarni.

Galeria Konstantynów znajduje się u zbiegu ulic Jana Pawła II i Kopernika w centrum miasta, przy trasie przelotowej Łódź – Sieradz. Obiekt ma charakter handlowo-usługowo-gastronomiczny. Największą powierzchnię zajmują delikatesy BOMI, oferujące najwyższej jakości artykuły od najlepszych producentów z całego świata. Dzięki delikatesom mieszkańcy Konstantynowa oraz wszyscy przyjezdni mają możliwość zrobienia ekskluzywnych zakupów w rozsądnej cenie. Nowością dla tego 18- tysięcznego miasta jest również studio urody AG-MA, pierwszy salon z tak kompleksową ofertą w Konstantynowie Łódzkim. AG-MA proponuje między innymi profesjonalne usługi fryzjerskie, bazujące na cieszących się uznaniem kosmetykach Goldwell. Oprócz tego, wszyscy klienci, którzy odwiedzą studio, będą mogli skorzystać z szerokiego wachlarza usług kosmetycznych, a nawet porad dermatologa i dietetyka. Pozostałe lokale zostały zajęte przez firmy oferujące odzież, obuwie (BOTI), kosmetyki (DROGERIA NATURA) oraz szeroko rozumiane usługi (optyk, salon jubilerski JUBI STYL, szafy-KOMANDOR, dorabianie kluczy, biuro podróży). Nie zabraknie również apteki (EURO-APTEKA), kwiaciarni (SKRZYDLEWSKA) i saloniku prasowego (KOLPORTER). Swoje miejsce znalazła tutaj również kawiarnia oraz pizzeria. Galeria, w miarę swoich możliwości będzie starała się stale poszerzać swój asortyment. – Nie wszystkie punkty otworzą się w tym samym momencie – mówi Marcin Ulacha. – Kilka sklepów nie zdążyło z przygotowaniem oferty i dokonają swojej inauguracji na początku kwietnia, ponadto rozmawiamy jeszcze z innymi firmami, które mogłyby dopełnić ofertę galerii. Będziemy na bieżąco informować o wszystkich nowych propozycjach.

Zainteresowanie galerią w sercu Konstantynowa Łódzkiego było na tyle duże, że inwestor zdecydował się rozwinąć koncepcję centrum. W drugim etapie inwestycji powstanie ciąg sklepów wzdłuż znajdującego się przed głównym budynkiem placu. Już rozpoczęły się prace konstrukcyjne. Szeregowe budynki zamkną optycznie przestrzeń, a obecne w nich punkty handlowe i usługowe (m.in. restauracja i sklep ze sprzętem elektronicznym) dopełnią ofertę centrum.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu