Wyższa jakość obsługi klienta w sklepie internetowym sejfy-stalpol.pl

Sklep internetowy sejfy-stalpol.pl, dbający nie tylko o najlepszą jakość swoich produktów, ale również o obsługę klienta na najwyższym poziomie, wprowadził dwa nowe elementy na swoich stronach.

Aby zachęcić klientów do skorzystania z fachowej porady, na stronie www.sejfy-stalpol.pl pojawił się dodatkowy formularz, umożliwiający klientom szybki i bezpośredni kontakt z pracownikami sklepu oraz moduł FAQ, czyli zbiór najczęściej zadawanych pytań. W formularzu wystarczy wyłącznie podać swoje dane kontaktowe oraz wybrać produkt, a ekspert sklepu sejfy-stalpol.pl skontaktuje się z każdym klientem, aby indywidualnie doradzić, odpowiedzieć na wszystkie pytania i rozwiać wątpliwości. Natomiast po wejściu do działu FAQ, klient znajdzie wyczerpujące, ale i jasne oraz zrozumiałe odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

Wybór odpowiedniego sejfu nie jest sprawą łatwą i jest jednocześnie decyzją na lata, dlatego jego zakup powinien być świadomy i przemyślany. Kupując produkt tak specyficzny jak sejf, pomoc fachowca może być bardzo pomocna, a często może okazać się niezbędna. W szczególności dla osób, które po raz pierwszy chcą zakupić sejf, dużym zaskoczeniem może być ich szeroki wybór, które uzależniony jest między innymi od różnorodnej funkcjonalności, konstrukcji czy klasy odporności. Dlatego pomimo szczegółowego opisu każdego z produktów, porada specjalisty jest niezastąpiona. Eksperci sklepu sejfy-stalpol.pl posiadają ogromna wiedzę i wieloletnie doświadczenie, które wykorzystują, aby dla każdego klienta wybrać jak najlepsze rozwiązanie, zapewniając przy tym pełną dyskrecję.

W naszej działalności najważniejsze jest dla nas zadowolenie każdego klienta, który zdecydował się nam zaufać. Dlatego chcemy unikać sytuacji, w której klient w sposób nieprzemyślany dokonuje zakupu. Jest wielce prawdopodobne, że nieodpowiednio dobrany do potrzeb sejf, może nie spełnić jego oczekiwań. Dlatego zawsze zachęcamy klientów do zadawania pytań i konsultacji wyboru z naszymi ekspertami. Mamy nadzieję, że nowe elementy na naszych stronach jeszcze bardziej zapewnią naszych klientów, że w każdej chwili mogą liczyć na naszą radę i rzetelną informację –  mówi Paweł Okoński, właściciel firmy Stalpol.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu