Wystartowało nowe ONET MOTO

Od dzisiaj ponad 1,7 mln polskich internautów odwiedzających strony serwisu OnetMoto może korzystać z jego nowej wersji. „Ciągle do przodu i z zapasem mocy” – to dewiza przyświecająca nowemu serwisowi Onetu.

Najszybciej, najlepiej, najwięcej

W serwisie www.moto.onet.pl każdy użytkownik znajdzie coś dla siebie. Serwis ma więcej funkcjonalności, jest przejrzysty i łatwiejszy w nawigacji. Rozbudowana, a równocześnie intuicyjna konstrukcja pozwala bez problemu odnaleźć interesujące treści dla użytkownika.

Jako pierwsi

Podajemy najciekawsze i wyczerpujące informacje ze świata motoryzacji. Prezentujemy najnowsze osiągnięcia w dziedzinie techniki i tuningu. Jesteśmy obecni na najważniejszych światowych premierach samochodów. Testujemy samochody, które pojawią się w salonach.

Nowy serwis motoryzacyjny został podzielony na działy tematyczne. Znajdują się wśród nich:

  • Aktualności    najświeższe informacje ze świata motoryzacyjnego
  • Raport drogowy   wszystko o inwestycjach w infrastrukturę drogową
  • Premiery    nowości samochodowe, relacje premier, pierwsze jazdy
  • Motobiznes  świat motoryzacji od strony biznesowej
  • Jednoślady i quady motoryzacja to nie tylko samochody
  • Technologie technika, tuning, ekoauto; ciekawostki technologiczne, najmocniejsze, najszybsze, ekologiczne
  • Prasa   najciekawsze artykuły z pism branżowych, raporty, porady

Wszystko o samochodach, kup nowe, znajdź używane

Nowy serwis motoryzacyjny Onetu to obok najaktualniejszych informacji ze świata motoryzacji,  także baza samochodów, w której każdy znajdzie swoje idealne, wymarzone auto mając do dyspozycji narzędzia, które mu to ułatwią.

Kup auto – Kup nowe

To zbiór wszystkich modeli dostępnych na naszym rynku. Od niego proponujemy zacząć poszukiwania idealnego samochodu. Za pomocą prostych narzędzi można zdefiniować swoje wymagania. Wyniki wyszukiwania można zawęzić posługując się różnymi filtrami: rodzaj nadwozia, cena, moc, spalanie, itd. Obecnie serwis „Kup nowe” w OnetMoto pozwala łatwo i precyzyjnie przeszukać bazę ponad 6400 ofert samochodów nowych i ponad 205 tys. ofert wśród samochodów używanych. Poza ofertami wystawianymi przez internautów serwis prezentuje także bazę dealerów i komisów samochodowych z całej Polski.

Każda marka z własną stroną

Ponieważ wiemy jak trudno znaleźć samochód idealny postanowiliśmy uporządkować informacje o markach i modelach. W serwisie Onet Moto każda marka ma swoja własną stronę. Na niej znajdują się wszystkie informacje z nią powiązane, takie jak: oferta nowych samochodów wraz z cennikiem, artykuły, galerie, testy zderzeniowe Euro NCAP i testy redakcyjne, a także wiele innych.

OtoMoto na Onet Moto

Serwis prezentuje także pełną ofertę serwisu otoMoto.pl, lidera na rynku ogłoszeń motoryzacyjnych.

Dzięki tej współpracy i nowym funkcjonalnościom użytkownicy Onetu mają dostęp do największej bazy samochodów nowych, używanych, ofert kupna z rynku motoryzacyjnego oraz funkcjonalne i przyjazne narzędzie do wyszukiwania ofert oraz samodzielnego zamieszczania anonsów.

To jeszcze nie koniec innowacji jakie wniesie w świat motoryzacji Onet Moto. O dalszych szczegółach dotyczących zmian będziemy informować na bieżącą.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu