Wspólna promocja MARKEN Systemy Antywirusowe i DAGMY Sp. z o.o.

Firma MARKEN Systemy Antywirusowe przy współudziale z  DAGMĄ Sp. z o.o. zorganizowała promocję na produkty antywirusowe i klienta pocztowego. Każdy kto zakupi oprogramowanie ESET Smart Security lub ESET NOD32 Antivirus otrzyma 20 % zniżkę na program TheBat!.

TheBat! jest programem przeznaczonym do obsługi poczty elektronicznej, spełniającym potrzeby każdego, nawet najbardziej zaawansowanego użytkownika. Interfejs programu jest bardzo przejrzysty, dzięki czemu nawet nowicjusz bardzo szybko go polubi i z łatwością będzie mógł z niego korzystać.

ESET NOD32 Antivirus zapewnia pełną i nieprzerwaną ochronę komputera od momentu jego uruchomienia. Pracując w tle sprawdza wszystkie uruchamiane, otwierane czy zapisywane zbiory.
W razie wykrycia wirusa czy innego wrogiego programu, natychmiast blokuje jego działanie i automatycznie usuwa. Dodatkowo, w razie potrzeby istnieje możliwość uruchomienia skanowania w poszukiwaniu wirusów wybranych zasobów komputera

Natomiast ESET Smart Security zawiera pakiet bezpieczeństwa z funkcjami ochrony antywirusowej,  antyspyware,  filtrem antyspamowym i zaporą osobistą zapewniający ochronę komputera przed różnego rodzaju zagrożeniami.

Produkty firmy ESET cechuje wyjątkowa skuteczność i niespotykaną szybkością działania co sprawia, że są one idealnym rozwiązaniem zarówno dla firm jak i dla użytkowników domowych.

W celu skorzystania z promocji zapraszamy do naszego sklepu internetowego, który znajduje się na stronie www.marken.com.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu