Promocyjny powiew wiosny we FreecoNet

FreecoNet SA – jeden z najpopularniejszych w Polsce usługodawców telefonii VoIP – przygotował na wiosnę atrakcyjne promocje, zarówno dla swoich obecnych, jak i przyszłych użytkowników. Mają oni możliwość zakupienia tańszego sprzętu VoIP w komplecie z bezpłatnymi minutami do wykorzystania na rozmowy we FreecoNet.  Natomiast dla dziesięciu firm przewidziano pakiety darmowego korzystania z usługi „Zestaw połączenie” przez 12 miesięcy.

W ramach wiosennej promocji FreecoNet na sprzęt VoIP, do wyboru są trzy zestawy urządzeń. Pierwszy z nich to bramka VoIP Grandstream HT502 z pakietem bezpłatnych minut. Bramka pozwala na podłączenie dwóch tradycyjnych aparatów telefonicznych lub telefonu i faksu, a także komputera do sieci Internet. Urządzenie można nabyć w promocyjnej cenie 179 zł brutto, a użytkownik otrzymuje dodatkowo 300 minut gratis do wykorzystania na połączenia we FreecoNet. Drugi promocyjny zestaw składa się z telefonu IP Grandstream GBT 200 oraz pakietu 400 darmowych minut. Aparat posiada kilka przydatnych funkcji – m.in. umożliwia prowadzenie trójstronnych konferencji, a jego obniżona cena to 229 zł brutto.

Trzeci promocyjny zestaw FreecoNet to bezprzewodowy telefon IP Siemens Gigaset C470IP z kolorowym wyświetlaczem. Najważniejsze cechy telefonu to: możliwość skonfigurowania do sześciu kont SIP, obsługa trzech równoczesnych połączeń, wysyłanie wiadomości sms, powiadomienia email i wiele innych. W wiosennej promocji FreecoNet telefon jest dostępny w cenie 289 zł brutto, a kupujący otrzymuje dodatkowo 500 minut gratis na rozmowy we FreecoNet. Wszystkie trzy zestawy są dostępne aż do wyczerpania zapasów.

Druga uruchomiona na wiosnę promocja FreecoNet dotyczy usługi „Zestaw połączenie” i jest adresowana do klientów biznesowych. Zgodnie z jej założeniami każda firma, która posiada już konto lub dokona rejestracji we FreecoNet, może znaleźć się w gronie wylosowanych dziesięciu firm, które przez rok będą za darmo korzystały z usługi „Zestaw połączenie”. Jedyne co należy zrobić, to do 3 kwietnia br. wysłać na adres email: promocja@freeconet.pl swoje zgłoszenie zawierające: nazwę firmy, jej adres WWW i login we FreecoNet.

„Zestaw połączenie” to ciekawe i przydatne rozwiązanie ułatwiające kontakt klientów z firmą. Po skonfigurowaniu usługi, firma umieszcza na swojej stronie internetowej element graficzny z miejscem na numer telefonu. Klient musi tylko wprowadzić tam swój numer telefonu i kliknąć przycisk „zadzwoń”. Wówczas system automatycznie zestawia połączenie pomiędzy nim a firmą (np. sekretariatem, działem Call Center) lub w odwrotnej kolejności. FreecoNet zapewnia wszelkie niezbędne wsparcie techniczne w konfiguracji i wdrożeniu usługi. Rozmowy telefoniczne realizowane są zgodnie z cennikiem FreecoNet, a wszystkie koszty połączeń ponosi firma korzystająca  z  usługi „Zestaw połączenie”.

Wszelkie dodatkowe informacje o podwójnej wiosennej promocji FreecoNet wraz z regulaminami, są dostępne w dziale „Promocje” na stronie www.freeconet.pl.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu