Pomarańczowe orzeźwienie czekolady

Wiosenny nastrój bywa zmienny jak pogoda. W słoneczny dzień dobrego humoru doda nam spacer po kwitnącej łące, a deszczowe dni pokolorujemy świeżymi kwiatami w wazonie. W przepisie na dobry nastrój nie może zabraknąć też dawki orzeźwiającej, pomarańczowej słodyczy. Zarówno w pracy, jak i podczas wypoczynku słodki uśmiech zapewni nam limitowana edycja AERO DARK & ORANGE.

Od połowy kwietnia br. na polskim rynku pojawi się nowość firmy Nestlé – bąbelkowa czekolada AERO DARK & ORANGE w formie batona. Jest to egzotyczne połączenie ciemnej czekolady z pomarańczowym wnętrzem w postaci rozpływających się w ustach bąbelków. Całość zapewnia słodkie uczucie lekkiego orzeźwienia.

W ostatnim roku sprzedaż czekolad AERO wzrosła o 35% (źródło: AC Nielsen, MAT ON 2008). Takie wzrosty świadczą o dużym zainteresowaniu konsumentów wyjątkową czekoladą bąbelkową. AERO DARK & ORANGE dzięki połączeniu smaku pomarańczy i ciemnej czekolady z pewnością trafi w gusta wielbicieli słodkości.

Nestlé AERO DARK & ORANGE zostało zamknięte w pomarańczowym opakowaniu oddającym orzeźwiający i czekoladowy charakter zawartości.

Dzięki rozmiarom w formie batona, Nestlé AERO DARK & ORANGE zmieści się do letniej torebki czy szuflady biurka. Będzie na wyciągnięcie ręki podczas chwili lekkiego, przyjemnego oderwania od codziennych obowiązków.

Na tyłach opakowań czekolady AERO DARK & ORANGE umieszczono KOMPAS ŻYWIENIOWY®, który informuje konsumentów o wartościach odżywczych produktu oraz zawiera cenne wskazówki żywieniowe. Na froncie opakowań znajduje się także wskaźnik GDA informujący o wskazanym dziennym spożyciu.

Opakowanie czekolady AERO DARK & ORANGE przygotowała agencja Lemon Tree. Edycja limitowana będzie wspierana kampanią reklamową w wybranej prasie kobiecej prowadzoną w miesiącach kwiecień – czerwiec. Za zakup mediów odpowiada agencja Mediaedge:cia.

Limitowana edycja napowietrzonej czekolady deserowej z pomarańczowymi bąbelkami będzie dostępna w opakowaniach o wadze 35 gramów i sugerowanej cenie ok. 1,65 zł.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu