Przejdź do treści

Piękna Gisel Bundchen w Conversach walczy z AIDS w Afryce

Gisel Bundchen wzięła udział w specjalnej sesji poświęconej promocji programu (Product) RED, która ukazała się w ponad 30 wydaniach Elle na całym świecie. Fragmenty sesji można zobaczyć w kwietniowym numerze polskiej edycji magazynu.

Zdjęcia z sesji przedstawiają brazylijską top modelkę z produktami marek, które wspierają i pomagają Globalnemu Funduszowi do walki z AIDS, gruźlicą i malarią w Afryce. Gisel zapytana, czemu wzięła udział w takiej sesji, powiedziała: „Dorastałam w kraju, który jest silnie dotknięty ubóstwem. W obliczu cierpienia nie potrafię pozostać obojętna. Zawsze powtarzałam sobie, że gdybym mogła coś zrobić żeby pomoc, będę pomagać. Mój umysł i serce mówi mi: jeśli jesteś w stanie coś kupić i pomoc innym, a przy okazji mieć z tego przyjemność, zrób to.”

Jedną z marek, która pojawiła się w tej wyjątkowej sesji był Converse. Trampek Chuck Taylor All Star z limitowanej linii 1(HUND)RED Artists stał się wspólnie z Gisel bohaterem okładki kilku wydań Elle. Autorem buta jest Andrew Mania, angielski artysta mający polskie korzenie. Model jego autorstwa, z charakterystycznym czerwonym ostatnim oczkiem (jak przy wszystkich modelach z linii 1(HUND)RED Artists), jest już dostępny w sprzedaży w Polsce. Podobnie jak inny model Converse’a wykorzystany w sesji, tym razem autorstwa Lupe Fiasco.

Jeśli chcesz tak jak Bono, Gisel i wielu innych znanych i mniej znanych pomóc i walczyć z AIDS, grużlicą i malarią w Afryce, masz szansę. Wystarczy kupić jeden z produktów z linii (Produkt) RED.

Sugerowana cena detaliczna: 199 pln