Przejdź do treści

Nowy dział w Inwestycje.pl: Jak założyć firmę?

Jak założyć firmę? – na to pytanie odpowiada portal Inwestycje.pl w nowo powstałym dziale http://www.inwestycje.pl/jak_zalozyc_firme. Jest to narzędziowy dział serwisu, w którym czytelnik znajdzie podstawowe informacje i wskazówki, począwszy od przygotowania biznesplanu aż po wybór źródeł finansowania nowego przedsięwzięcia.

Jak założyć firmę?

Na dobry początek wystarczy pomysł. Jednak aby pomysł zaczął przynosić zyski, trzeba przejść szereg formalnych etapów jego realizacji. W portalu Inwestycje.pl powstał dział w całości poświęcony teoretycznym i praktycznym wskazówkom zakładania firmy. Jak napisać dobry biznesplan, formy opodatkowania, formy prawne, krok po kroku czyli wskazówki, w jakiej kolejności należy dopełniać formalności w odpowiednich urzędach, oraz źródła finansowania – to główne sekcje działu. W dziale publikowane są także dodatkowe informacje w formie porad i ciekawych zagadnień, o których warto wiedzieć już na etapie zakładania firmy.

Odpowiednia struktura oraz ciekawy design sprawiają, że dział jest bardzo czytelny i pozwala w sposób intuicyjny wyszukiwać potrzebne informacje. Dział Jak założyć firmę? Stanowi uzupełnienie tematyki poświęconej szeroko pojętemu biznesowi w Inwestycje.pl,w ramach którego poruszane są obszary:  Franchising,  Fuzje i Przejęcia,  E-biznes,  Prawo,  Przetargi,  Start-up,  Szkolenia oraz  Szukam Inwestora.

Obok powstałego niedawno działu Start-up (http://www.inwestycje.pl/start_up), dział Jak założyć firmę? To kolejne działanie portalu, który, wykorzystując swój potencjał, aktywnie wspiera rozwój przedsiębiorczości w Polsce.

Zapraszamy do działu Jak założyć Firmę? http://www.inwestycje.pl/jak_zalozyc_firme

Kontakt w sprawie współpracy redakcyjnej: redakcja@inwestycje.pl