Nie kupuj kota w worku – przetestuj FORMAT krok po kroku

Zanim zdecydujemy się na zakup programu księgowego, który ma nam służyć latami warto go wcześniej poznać. Wychodząc naprzeciw potrzebom użytkowników Biuro Informatyki Stosowanej FORMAT udostępnia na swojej stronie internetowej bezpłatne 60-dniowe pełne wersje testowe programów. Teraz bez pośpiechu możemy przetestować program przed jego zakupem.

W momencie, gdy zdecydujemy się na prowadzenie własnej działalności gospodarczej lub unowocześnienie pracy w naszym biurze rachunkowym, stajemy przed koniecznością wyboru odpowiedniego oprogramowania do prowadzenia księgowości.

Programy firmy FORMAT to proste i przyjazne w obsłudze narzędzia księgowe rekomendowane jednoosobowym firmom (SAMozatrudnienie) i biurom rachunkowym (Super KSIĘGA PODATKOWA). Aby klient dokonał w pełni świadomego wyboru, FORMAT daje swoim potencjalnym klientom możliwość testowania oprogramowania księgowego przez 60 dni, a także korzystania z wersji szkoleniowych programów. Dzięki nim krok po kroku poznamy funkcje programów i nauczymy się jak profesjonalnie realizować zadania praktyczne.

Wersja dla niezdecydowanych – przetestuj nas!

Wchodząc na stronę www.format.wroc.pl możemy pobrać testową wersję programu, który nas interesuje. Wersja ta niczym nie różni się od wersji pełnej i jest udostępniana na dwa miesiące. W momencie, gdy zdecydujemy się na kupno programów SAMozatrudnienie czy Super KSIĘGA PODATKOWA możemy kontynuować prace rozpoczęte w wersji testowej z zachowaniem wszystkich wprowadzonych danych.

W wersji demo przy niektórych operacjach, jak np. wystawianie faktur należy wprowadzić adres przystawiając pieczątkę na wydrukowanym dokumencie. Po zakupie posiadacz programu może samodzielnie wprowadzać własne rekordy, zaś jego dane adresowe są używane przy fakturowaniu i wystawianiu przelewów.

Wersja dla początkujących – pierwsze kroki w księgowości

Wersja szkoleniowa została opracowana dla użytkowników, którzy nie mieli wcześniej do czynienia z praktyką w pracy w księgowości. Do programu został wprowadzony zestaw danych trzech przykładowych firm, na których można wykonywać wszystkie, dostępne w pełnej wersji programu operacje. Załączony do programu szczegółowy podręcznik nie tylko przeprowadzi użytkownika przez tajniki technicznej obsługi programu, lecz także dostarczy mu wiedzę merytoryczną. Zorganizowane w formie hipertekstu kompendium pozwala na błyskawiczne sprawdzanie zawartości i wyszukiwanie interesujących informacji. Podręcznik warto przeczytać jeszcze przed rozpoczęciem pracy z programem, jednak także w jej trakcie nie opuści nas pomoc autorów. Elementem ułatwiającym użytkowanie programu są dymki – prostokąty, zawierające treść pomocy. Po najechaniu kursorem na jakikolwiek element ekranu pokaże się dokładna informacja na jego temat.

Producent: Biuro Informatyki Stosowanej FORMAT

Super KSIĘGA PODATKOWA:

  • Cena wersji do samodzielnej obsługi firmy:  390,- zł netto
  • Cena wersji dla biura rachunkowego:  650,- zł netto

SAMozatrudnienie  cena: 147 zł netto

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu